watchOS 5 güncellemesi yayınlandı!

watchOS 5 güncellemesi

Apple Watch sahipleri için watchOS 5 güncellemesi yayınlandı. Performans artışı sunan watchOS 5 güncellemesi ile yeni kadranlar da sisteme ekleniyor. İşte watchOS 5 güncellemesinin detayları!

Cupertinolu firma bugün güncelleme üzerine güncelleme yayınlamaya devam ediyor. iOS 12 güncellemesi ile iPhone, iPad ve iPod touch sahiplerinin karşısına çıkan Apple, watchOS 5 ile Apple Watch sahiplerine hitap ediyor. Dünyanın en çok satan akıllı saati olan Apple Watch, maalesef bu güncelleme ile de köklü bir değişikliği kullanıcılarına sunamıyor.

watchOS 5 güncellemesi neler sunuyor?

watchOS 5 ile Apple Watch modellerinde gözle görünür hızlanma yaşanıyor. watchOS 4 ile düzgün çalışan saatlerini yavaşlatan Apple, watchOS 5 ile yenilik sunmak yerine hız ve stabilite sunuyor. watchOS 5 ile spor ve sağlık uygulamalarına yönelenen Apple, 3 yıl önce duyurduğu telsiz özelliğini de kullanıma sunuyor.

iOS 12 güncellemesi Türkiye’de kaçta yayınlanacak?

Apple Watch Series 1, Apple Watch Series 2, Apple Watch Series 3 ve Apple Watch Series 4 modellerinin aldığı bu güncellemeyi; iPhone>Watch>Genel>Yazılım güncelleme bölümünden yükleyebilirsiniz.

Güncellemeyi yüklemeden önce Apple Watch’unuzu şarja sokmanız gerektiğini belirtelim. Son olarak ilk çıkan Apple Watch‘un bu güncellemeyi almadığının altını çizelim.

watchOS 5 güncellemesi


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin