Vwar Stratos 2 Pro akıllı saat küresel pazarda piyasaya sürüldü

t12

Vwar Stratos 2 Pro akıllı saat dünya çapında piyasaya sürüldü. 

Vwar Stratos 2 Pro, 1.39 inç AMOLED ekrana ve Bluetooth arama özelliğine sahip. 8 GB belleği, müzik ve diğer içerikler için depolama sağlar. Gadget ayrıca kalp atış hızı ve SpO2 izleme dahil sağlık ve fitness sensörleri ile birlikte geliyor.

Stratos 2 Pro, selefi Stratos 2’den biraz daha büyük bir akıllı saattir. 500 şarkıya kadar alan barındırır. Akıllı saat ile uyku izleme de mümkündür ve birden fazla spor modunu kullanabilir ve ilerlemenizi kaydedebilirsiniz. Yerleşik bir GPS izleme özelliğine sahiptir ve tek bir şarjla 10 günlük daha kısa pil ömrüyle gelir. Cihaz, müzik dinlemek için Bluetooth aracılığıyla kablosuz bir telefona bağlanabilir. Stratos 2 Pro için üç oynatma modu mevcut.

Vwar Stratos 2 Pro

Vwar Stratos 2 Pro akıllı saat, tek tıklamayla kaydı ve AI sesli yardımcısını destekliyor. Akıllı saat üzerindeki döner kadran, fiziksel bir kontrol cihazıdır. Yeni model, selefinden daha büyük ve daha güçlü bir ekrana sahip. Akıllı saat altı renk seçeneğiyle sunuluyor ve fiyatı 62,29 dolardan başlıyor. Model AliExpress üzerinden çevrimiçi olarak mevcuttur. ABD ve Avrupa dahil olmak üzere çeşitli küresel pazarlara teslimatlar mümkündür. Standart teslimatlar için minimum nakliye maliyeti vardır ve alıcılar ürünlerini Ağustos ayına kadar alabilir olacaklar.

WhatsApp yeni özelliği test ediyor : “Sesli Notlar”


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir