Ana SayfaOtomobilVolvo Recharge fütüristik tasarım ile ön planda: Konforunu düşünenler için

Volvo Recharge fütüristik tasarım ile ön planda: Konforunu düşünenler için

Henüz yeni tanıtılan Volvo Recharge fütüristik tasarım ile ön plana çıkıyor. Bu araç geleceğin en önemli tasarımlarından bir tanesine sahip. Hadi gelin hem bu araca hem de diğer detaylara birlikte göz atalım.

Elektrikli otomobiller giderek daha fazla tercih ediliyor. Tesla ile birlikte başlayan elektrikli araç rüzgarı fırtınaya dönüştü. Neredeyse tüm otomobil markaları bir şekilde elektrikli araç üretmeye çalışıyor. Hatta bazıları tamamen bu tür modelleri geçmeyi planlıyor. Volvo bunlardan bir tanesi.

Elektrikli otomobil modelleri denilince genellikle akıllara ilk olarak tesla geliyor. Elon Musk ile birlikte büyük bir sıçrama yakalayan Tesla markası piyasada dominant durumda. Ancak Volvo ve diğer markalar onu çok yakından takip ediyor. Yeni tanıtılan Recharge modeli bunun en canlı örneklerinden bir tanesi.

Volvo Recharge fütüristik tasarım keyifli sürüş sağlayacak

Üretim yapılan bir konsept otomobil elektrikli araçların sunduğu tüm minimalizmi göstermeye çalışıyor. Devasa bir iç hacme sahip olması onun yine en belirgin özelliklerinden bir tanesi. Fakat aracın bazı önemli farkları var. Orta direklerin kaldırılmış ve arka kapının tersten açılıyor olması ilginç detaylar içerisinde yer alıyor.

Volvo Recharge fütüristik tasarımı

Bu araç daha çok konforunu düşünen kişiler için tasarlandı. Hem otomobil kullanmak hem de keyifli bir sürüş yaşamak isteyenler bu tür araçlara yöneliyor. Ayrıca devasa bir multimedya ve navigasyon ekranı yer alıyor. Direksiyon simidinin arkasına bakıldığında küçük bir ekranın olduğu görülüyor.

Volvo Tam Elektrikli XC40 Recharge’in Üretimine Başladı!

Volvo 2030 yılına kadar tüm otomobillerini elektrikli olacak şekilde tasarlayacağını söylemişti. Şimdiki tasarımın en büyük nedeni bu hedef olarak görülüyor. Muhtemelen diğer otomobil markaları da onun yolundan gidecek. Peki siz bu yeni araç hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlar bölümünden fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting