Volkswagen Passat Nisan fiyatlarıyla can sıkıyor

Volkswagen Passat

Volkswagen’in üretimini sürpriz bir şekilde sonlandırdığı Passat, Nisan ayı fiyatlarıyla yok artık dedirtiyor. Görünen o ki yakın zamanda Passat almak için bile 1 milyonu gözden çıkarmamız gerekecek. İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Volkswagen Passat Nisan fiyatlarıyla can sıkıyor!  2022 Passat fiyatları abartılı şekilde arttı. Otomobil sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Volkswagen, fiyat listelerini güncelleme kararı aldı. Nisan ayı ile birlikte pek çok modelinin fiyatını güncelleyen Alman otomobil devi, Passat’ın da fiyatlarını güncelledi.

Yükselen kurun etkisiyle Nisan ayında gelen zamlar fazlasıyla can sıktı. Yani Passat fiyatlarının geçtiğimiz aya hayli yükseldiğini söyleyebiliriz. Tabi ki totale baktığımızda Passat fiyatları zaten yüksekti. Yani zamlardan önce de öyle çok makul bir fiyatı yoktu.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri güncel Passat fiyatlarıyla başbaşa bırakalım.

Volkswagen Passat fiyatları zirveye yerleşti

Volkswagen Passat Nisan fiyatlarıyla can sıkıyor

1.5 TSI ACT 150 PS DSG Impression
Fiyatı: 678.700,00 TL

1.5 TSI ACT 150 PS DSG Business
Fiyatı: 772.800,00 TL

1.5 TSI ACT 150 PS DSG Elegance
Fiyatı: 944.000,00 TL

2.0 TDI SCR 150 PS DSG Business
Fiyatı: 1.204.900,00 TL

2.0 TDI SCR 150 PS DSG Elegance
Fiyatı: 1.447.100,00 TL

Görüldüğü üzere Passat fiyatları çok geniş bir yelpazeye yayılmış durumda. Buradaki temel etken ise fiyatların farklı ÖTV dilimlerinde yer alıyor olması. ÖTV dilimi değiştikçe otomobil fiyatlarında da önemli değişimler oluyor.

Aynı modellerdeki farklı fiyatlar ise seçilen paketlerden kaynaklanıyor. Örneğin en ucuz modelde teknoloji paketi bulunmazken, ikinci modelde teknoloji paketi de yer alıyor.

Doblo, Doblo olalı bu kadar yüksek fiyat görmedi!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir