Vivo X90 serisinin lansman tarihi belli oldu

cc

Vivo, X80 serisinin yeni versiyonu olan Vivo X90 serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ortaya çıkan videolar ile beraber serinin lansman tarihi ortaya çıktı.

Vivo X90 serisi, X80 serisinin halefi olarak piyasaya çıkacak, dolayısıyla serideki telefonların bir önceki serideki telefonlara göre yükseltimiş özellikler ile karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz. Seriden beklentilerin bir hayli yüksek olduğunu söyleyelim. Seri özellikle asya pazarında önemli bir pazar payına sahip olacakken, küresel pazarda da beklentiler yüksek.

X90 serisinin ilk olarak 22 Kasım’da Çin’de piyasaya sürülecek. Bir sonraki ay ise küresel pazarda raflardaki yerini alacak. Yayınlanan videoda ayrıca üst seviye Vivo X90 Pro+ olduğu söylenen ürünün tasarımını da sergiliyor. Tasarım, geçmişte gördüğümüz sızdırılmış renderlere benziyor. Bu klip aynı zamanda telefonu siyah renk varyantında da gösteriyor.

sızdırılan başka bir video, Vivo X90 serisinin 14 Kasım’dan itibaren Çin’de ön siparişe sunulacağını ortaya koyuyor. Video ayrıca Vivo’nun 22 Kasım’da yaklaşan TWS 3 serisi kulaklıkları tanıtacağını gösteriyor.

Vivo X90 serisi

Beklendiği gibi, seri muhtemelen X90 Pro+ en premium olan üç modelle gelecek. 12GB RAM ile eşleştirilmiş duyurulmamış Snapdragon 8 Gen 2 SoC tarafından desteklendiği bildiriliyor. Standart model muhtemelen Dimensity 9200 yongasından güç alacak, Pro versiyonu ise kaputun altında Snapdragon 8+ Gen 1’e sahip olabilir.

 

Razer, Wolverine V2 Pro PS5 gamepad’i piyasaya sürdü


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir