Ana SayfaAkıllı Telefonvivo X80 Pro+'ın çıkışı iptal edildi

vivo X80 Pro+’ın çıkışı iptal edildi

Bu ay piyasaya sürülmesi beklenen vivo X80 Pro+’ın çıkışının son dakikada iptal edildiği vivo tarafından doğrulandı.

Bildiğiniz gibi Çinli telefon üreticisi vivo’nun bu ay tanıtacağı telefonlardan birinin de vivo X80 Pro+ olması bekleniyordu. İlk olarak bu ayın başında vivo X80 Pro+’ın eylül ayında tanıtılacağı bilgisi paylaşılmış, kısa süre sonra da telefon çeşitli sızıntılar sayesinde görülmüştü. Tüm bu gelişmeler vivo’nun telefonunu eylül ayı bitmeden tanıtıp kısa süre sonra da piyasaya süreceğini gösteriyordu. Ancak öyle olmadı. Eylül ayının sonuna geldiğimiz halde telefonun tanıtımı için bir tarih açıklanmaması soru işaretlerini beraberinde getirdi. Bunun üzerine vivo ile iletişime geçen GSMArena, Çinli telefon üreticisinden beklenmedik bir cevap aldı. Çünkü vivo, X80 Pro+’ın çıkışını sadece ertelemekle kalmadı hepten iptal etti. vivo, bunun yerine doğrudan bir sonraki nesle geçecek ve çok yakında vivo X90 Pro+’ı kullanıcılarla buluşturacak.

vivo, X90 Pro+’ın tam olarak ne zaman tanıtılacağı hakkında bir detay paylaşmadı. Ancak daha önce sızdırılan bilgiler telefonun aralık ayında resmen tanıtılacağını gösteriyor.

vivo X80 Pro

vivo X80 Pro’nun aksine X80 Pro+, Snapdragon 8+ Gen 1 yonga setini kullanacak, bu sayede kullanıcılara daha iyi bir performans sunacaktı. Telefonun yüzde 10 daha güçlü CPU, yüzde 30 daha fazla verimlilik sunacağı söyleniyordu.

X80 Pro+ modelinin aynı zamanda kamera tarafında da X80 Pro modellerinden daha üstün olacağı söyleniyordu. X80 Pro+, X80 Pro’da olduğu gibi dört lensli bir arka kameraya sahipti. Bu dört kameranın 50 + 48 + 50 + 50 megapiksel olacağı söyleniyordu. İlk iki lensin Pro modelinde de olan ana lens ve ultrageniş lens olduğu tahmin ediliyordu. Ancak sondaki iki lens Pro modelinden farklı olacaktı. Çünkü gelen bilgilere göre X80 Pro modelindeki 12 + 8 megapiksellik yardımcı lenslerin yerini 50 + 50 megapiksellik iki lens alacaktı.

The Last of Us dizisinden ilk fragman

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting