vivo V29 5G  : Selfie performansı ile iddialı

vivo V29 5G

Kutlamaya değer her özel anı ölümsüzleştirmek isteyen kullanıcılar için tasarlanan vivo V29 5G, selfie çekim başarısını garantileyen 50 MP AF ön kamerasıyla kullanıcıların gözdesi olmaya aday.

vivo, V serisinin gözde modeli V29 5G ile amiral gemisi akıllı telefon özelliklerini üstün performans ve portre yetenekleri ile orta segmente taşıyor. V29 5G Portre yeteneklerinin yanı sıra ön kamerasının üstün özellikleriyle selfie ve grup selfie çekimlerinde kullanıcılarına üstün performans sunuyor.

Telefonun 50 MP otofokus Grup Selfie’si fonksiyonuyla Grup Selfie’lerinde ultra netlik ve aydınlık sunarak sınıfında öne çıkan bir kamerayla doğum günü, seyahat, mezuniyet, düğün gibi kutlamaya değer anları yakalamayı sağlıyor.

vivo V29 5G

V29’un sahip olduğu 50 MP AF ön kamerası, kullanıcılara tek kamera sınırlamasının ötesinde bir deneyim yaşatıyor. 92° FOV özelliği, selfie çekerken geniş açıdan kaynaklı bozulmayı ve dar açılardan kaynaklanan “büyük yüz” sorununu etkisiz hale getiriyor.

Grup Selfie’si ve Süper Grup Videosu gibi özellikleri hem gülümsemeyi en güzel şekilde ölümsüzleştiriyor hem de genişletilmiş görüş alanı ve hassas otomatik netleme yetenekleriyle zahmetsizce keyifli anlarınızı paylaşmanıza olanak kılıyor.

vivo V29 5G

Kalabalık selfie deneyimi 

Grup Selfie’si ve Süper Grup Videosu özellikleri ile öne çıkan V29 5G, genişletilmiş görüş alanı ve hassas otomatik netleme yetenekleri sayesinde kalabalık grupların fotoğraf ve selfie çekimlerinde mükemmele yakın sonuç elde ediyor. Ön kameranın Otofokus Grup Selfie özelliğiyle kalabalık grup çekimlerinde kadraja rahatlıkla tüm sevdiklerinizi sığdırarak sınırsız selfie çekmenizi sağlıyor.

vivo V29 5G vlog ve sosyal medya içeriği oluşturmak isteyen kullanıcılar için  de  çeşitli şablonları ve profesyonel düzenleme asistanı ile tek elden video oluşturma deneyimi sunuyor. Vlog Movie Creator özelliği farklı düzenleme uygulamalarına ihtiyaç duymadan keyifli içerikleri oluşturmanıza yardımcı oluyor.

SYNCED PC’ye çıktı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir