Vivo NEX S2, çift ekran ve 3 ana kamera ile geliyor!

maxresdefault 35

Vivo’nun uçtan uca çentiksiz ekran tasarımına sahip yeni modeli NEX S2 videoda ortaya çıktı. İşte Vivo NEX S2 özellikleri ve telefon hakkındaki diğer detaylar.

Vivo’nun bu yılın ilk yarısında satışa sunduğu NEX S modeli, 2018’in en başarılı cihazlarından biriydi. Uçtan uca çentiksiz ekran tasarımı ve kızaklı yapısıyla pek çok modele de ilham kaynağı olan NEX S, önemli bir kullanıcı kitlesine erişmeyi de başarmıştı.

NEX S ile istediği başarıyı yakalayan Vivo, şimdi de yeni NEX modeliyle sahneye çıkmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz gün ortaya çıkan bir videoda görülen Vivo NEX S2, selefine oranla önemli yeniliklere sahip. Vivo NEX S2’nin yer aldığı videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Vivo NEX S2 videoda ortaya çıktı

Videoda da görüldüğü üzere NEX S2, çift ekrana ve 3’lü ana kamera modülüne sahip. Telefonda bir kızak ve dolayısıyla da selfie kamerası yer almıyor. Selfie çekimleri telefonun arka tarafında bulunan ekran sayesinde ana kamera ile gerçekleştiriliyor.

Vivo NEX S2’nin arka tarafındaki ekranın boyutu ya da büyüklüğü videoda net olarak görünmüyor.

Şimdilik telefonun hangi yonga setini kullandığına dair net bir bilgi yok. Fakat Snapdragon 8150’nin henüz geliştirme aşamasında olduğunu göz önüne alırsak, muhtemelen NEX S2 de SD 845 ile gelecektir.

Vivo’nun yeni amiral gemisi modelini önümüzdeki ay tanıtması bekleniyor. Bu arada çift ekranlı telefonların yavaş yavaş trend olmaya başladığını da söyleyebiliriz.

Ekranı ile dikkat çeken Huawei Nova 4 sızdırıldı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir