Vivo NEX Dual Display parçalarına ayrıldı

Vivo’nun kısa süre önce tanıttığı çift ekrana sahip yeni amiral gemisi modeli Vivo NEX Dual Display parçalarına ayrıldı. İşte konu hakkındaki tüm detaylar.

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Vivo, kısa süre önce çift ekrana sahip yeni amiral gemisi modeli Vivo NEX Dual Display’i tanıtmıştı. Yenilikçi tasarımıyla dikkat çeken Vivo’nun yeni modeli geçtiğimiz gün JerryRigEverything isimli YouTube kanalına konuk oldu.

Bilindiği üzere bu YouTube kanalında genel itibariyle telefonlar parçalarına ayrılıp, çeşitli çizilme testlerine tabi tutuluyor. Peki Vivo NEX Dual Display bu konuda nasıl bir performans sergiliyor? Dilerseniz konu ile ilgili videoya yukarıdan göz atabilirsiniz.

Vivo NEX Dual Display mimarisi ile şaşırttı

Videodan da net bir şekilde görüldüğü üzere Vivo’nun yeni amiral gemisi modeli, normal bir telefona oranla daha zor açılıyor. Ayrıca arka taraftaki ekranı ana gövdeden ayırırken de çok daha dikkatli olmak gerekiyor. Malum, kablolarda ya da terminalde meydana gelecek bir hasar hayli can sıkacaktır.

İkinci ekranı ana gövdeden ayırdığımızda herşeyin nispeten daha kolay olduğu söylenebilir. Bataryadan, kameraya kadar tüm bileşenler modüler bir şekilde düzenlenmiş. Dolayısıyla Vivo NEX Dual Display tamir açısından kullanıcılarını çok fazla uğraştıracak bir model değil.

Bu arada dip not olarak hatırlatalım. Vivo’nun yeni amiral gemisi modeli henüz ülkemizde satışa sunulmuş değil. Belki ilerleyen günlerde 3. parti ithalatçılar yoluyla ülkemizde de kullanıma sunulabilir.

Apple yenilenmiş iPhone X satıyor

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin