Çift ekranlı Vivo Nex Dual Display Edition tanıtıldı!

vivo nex dual display edition 111218 1

Çift ekranı ile dikkat çeken performans canavarı Vivo Nex Dual Display Edition tanıtıldı. Bakalım Vivo Nex Dual Display Edition özellikleri ve çift ekranı ile sunduğu deneyim neler?

Son dönemde tanıttığı telefonlar ile sükse yapan Vivo firması, bugün 2018’e damga vuracak bir modeli tanıttı. Çift ekran deneyimi sunan Nex Dual Display Edition isimli bu model, donanımı ile amiral gemisi modellerden geri kalmayan bir deneyim sunuyor. Peki, Nex Dual Display Edition özellikleri neler? Çift ekran nasıl bir deneyim sunuyor?

Vivo Nex Dual Display Edition özellikleri

Oldukça ilginç bir tasarıma sahip olan Nex Dual Display Edition, ön kameraya yer vermiyor. Vivo firması bunun yerine üç lensli arka kameraya yer veriyor. Telefonun arka bölümünde ise ikinci bir ekran yer alıyor. Yani selfie çekilmek istediğiniz telefonun arkasını çevirip yine kendinizi görerek hem de daha kaliteli fotoğraflar çekilebiliyorsunuz.

Tam ekran tasarımı ile gelen telefonda Vivo 3D TOF teknolojisi yer alıyor. Mesafe ölçümü yaparak kaliteli portre fotoğrafları çekebilen bu telefonun kalbinde, Qualcomm’un Snapdragon 845 yonga seti yer alıyor.

Nex Dual Display Edition‘ın ana ekranı 6.4 inç büyüklüğünde 2340 x 1080 çözünürlüğünde iken, arka tarafta 16:9 formatında 5.5 inçlik Full HD bir ekran yer alıyor. Bu iki ekranında OLED olduğunu belirtelim.

Vivo Nex Dual Display Edition

10 GB RAM ve 128 GB dahili depolama birimi ile gelen telefon 3.500 mAh’lık bataryaya sahip. İki ekranın bu batarya ile nasıl besleneceği şimdilik bilinmiyor. Güzel ve sıra dışı bir şey deneyen Vivo, bakalım bu hamlesi ile başarılı olabilecek mi?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir