Ana sayfa Apple Apple yenilenmiş iPhone X satıyor!

Apple yenilenmiş iPhone X satıyor!

Apple, Apple Store üzerinde yenilenmiş iPhone X satışına başladı. Peki, 999 dolardan giriş yapan iPhone X’un yenilenmiş sürümü kaç dolara satılıyor? Bu yenilenmiş modeller Türkiye’de satılacak mı?

Apple, bildiğiniz gibi bir önceki yılın iPhone ve iPad modellerini fabrikasında yenileyerek “Refurbished” adı altında Apple Store‘da satıyor. En son iPhone 7’nin yenilenmiş sürümünü satan Apple, şimdi de iPhone Xs gelir gelmez mağazasından kaldırdığı iPhone X’u satma kararı aldı.

Yenilenmiş iPhone X uygun fiyatı ile dikkat çekiyor

Tanıtıldığında 999 dolar gibi yüksek bir fiyat etiketine sahip olan iPhone X, “Refurbished” adı altında 769 dolara Apple Store’da satılıyor. Peki, Apple’ın sattığı yenilenmiş ürünler nasıl?

iOS 12.2 Beta 2 ile yeni Animojiler eklendi!

Yenilenmiş ürün olarak geçen bu modeller, kullanılmış veya arızadan dolayı firmaya geri dönmüş modellerin Apple sertifikası ile yenilenmesi ile tekrardan satışa sunuluyor. Yani aldığınız ürün neredeyse sıfır diyebiliriz. Sonuçta Apple bu ürünleri komple sıfırlayıp satışa sunuyor.

yenilenmiş iPhone X

Amerika ve bazı Avrupa ülkelerinde geçerli olan yenilenmiş ürün satışı henüz Türkiye’de yok. Sıfır ürünlerden yüzde 15 daha ucuz olan yenilenmiş ürünlerin, ülkemizde de satışa sunulması yeni iPhone modelinin 12.000 TL olduğu şu sıralar çok mantıklı olacak gibi görünüyor.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler