Vertu ve Bentley İşbirliği yaptı!


Vertu ve Bentley İşbirliği yaptı.

Otomobil Sektöründe Bentley, nasıl lüksün karşılığıysa; Telefon Sektöründe ise bu görevi Vertu üstlenmiş durumda.

Şimdi ise bu 2 Lüks Firma ortaklığa giderek Akıllı Telefon ortaya çıkardı. Signature Touch for Bentley isimli bu Akıllı Telefon 2015 yılının Sonbaharında tanıtılan Signature Touch serisi telefonun Bentley için güncellenmiş hali olarak karşımıza çıkıyor.

El yapımı olan bu model çift tonlu Beluga ve Hotspur Bentley renklerine sahip. Cihazın arkasında kalan Hotspur derinin üzerine 3 boyutlu Bentley Logosu işlenmiş.

Sadece bu Telefona özel Bentley Uygulamasıyla, Kullanıcılar özel etkinlik ve Promosyonlardan haberdar olabiliyor.

Bentley için üretilen bu modelin fiyatı henüz açıklanmadı. Fakat temel aldığı Signature Touch modeli 9.000 Dolar ile 19.000 Dolar arasında fiyatlarla sunuluyor.

Bentley imzasını taşıyan bu Modelin fiyatının düz modelden daha yüksek olması muhtemel. Her sene yeni modeller sunan Firma, şimdi de özellikle de lüks İngiliz araba üreticisi Bentley Kullanıcıları için tasarladığı Signature Touch for Bentley adındaki yeni bir model ile karşımıza geldi.

İlk Vertu for Bentley model 2014 senesinde Firma tarafından tanıtılmıştı. İlk nesil Signature Touch tabanlı olarak gelmişti. Yeni gelişmeler oldukça bunları sizlerle paylaşıyor olacağız.

Tesla’nın Sürücüsüz Araçları 2018’de Yollarda


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin