Ünlü yıldız rahat durmuyor! Instagram pozlarına beğeni yağdı

Bella Thorne

Ünlü yıldız Bella Thorne, Instagram hesabı üzerinden paylaştığı fotoğraf ile gündem olmaya devam ediyor. İşte detaylar!

Ünlü yıldız rahat durmuyor! Instagram pozlarına beğeni yağdı. Sansasyonel yaşamı ile gündemden düşmeyen Bella Thorne, yine sosyal medyanın dilinde. Çok genç yaşta üne kavuşan güzel oyuncu, OnlyFans hesabı açarak yalnızca 24 saat içerisinde 1 milyon dolar kazandığını duyurmuştu. Ancak Bella Thorne’nin erotik pozlarını görmek için OnlyFans hesabını takip etmeye gerek yok gibi. Çünkü Bella, popüler sosyal medya mecrası Instagram’da da pek rahat durmuyor. Pornostar arkadaşı Abella Danger ile sık sık fotoğraf paylaşan Thorne, deyim yerindeyse yürek hoplatıyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

BELLA (@bellathorne)’in paylaştığı bir gönderi

//www.instagram.com/embed.js

Ünlü yıldız rahat durmuyor! Instagram pozlarına beğeni yağdı

Bella Thorne Instagram’da 24,9 milyonluk bir takipçi sayısına sahip. Ayrıca güzel yıldızın hemen hemen her fotoğrafına yaklaşık olarak 1 milyon beğeni geliyor. Son olarak bir etlinliğe katılan Bella, kırmızı elbisesi ile adeta göz aldı. Yine Instagram hesabı üzerinden bu elbiseyle verdiği pozları paylaşan Bella Thorne’ye beğeni yağdı. Oynadığı filmler, yaptığı şarkılar ve hayatı ile sürekli olarak spot ışıklarının altında yaşayan genç yıldızın her hareketi olay oluyor.

Bella Thorne yaşamı ile aslında biraz da Britney Spears’a benziyor. Britney de sansasyonel bir yaşam yaşadı ve yaşamaya da devam ediyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz haftalarda Spears da Instagram hesabından çırılçıplak fotoğraflarını paylaşmıştı. Bu bakımdan iki ismin birbirine benzediğini net bir şekilde söyleyebiliriz.

Sosyal medya platformları çökmeye devam ediyor: Sabit duramadılar