Uber, araç alım desteğini başlatıyor

Uber

Uber, Siyah Taksi ve Sarı-Siyah Geniş Taksi segmentlerine geçiş yapmak isteyenler için hazırladığı destek kampanyası ile, 8+1 ticari minivan araç alımına yönelik özel avantajlar sunuyor.

Global teknoloji platformu Uber, Türkiye’de ticari taksi plaka ile faaliyet gösteren Siyah Taksi ve UKOME’nin düzenlemelerine göre minibüsten veya taksi dolmuşlardan taksiye dönüşen yeni Sarı-Siyah Geniş Taksi geçişlerini, araç alımına yönelik sağladığı avantajlar ile destekleyerek dönüşüme katkı sağlamayı amaçlayan yeni bir kampanya duyurdu.

Kampanya, Siyah Taksi ve Sarı-Siyah Geniş Taksi yatırımı yapmak isteyenler için önemli bir fırsat sunarken, Uber uygulamasını kullanan İstanbullular ve turistler daha geniş oturma alanları sunan minivan taksiler ile daha lüks ve konforlu bir yolculuk deneyimine Uber ile kolay erişebilecek.

1689935084 Uber G rsel 3

Başvuruların Eylül ayına kadar tamamlanması gerekiyor.

ürkiye CEO’su Neyran Bahadırlı, “İstanbul’da siyah taksi ve sarı-siyah geniş taksi geçişlerini destekleyebileceğimiz ve sektöre katkıda bulunabileceğimiz tüm fırsatları değerlendiriyoruz.  8+1 ticari minivan araç alımı yapmak isteyen taksici iş ortaklarına özel sunduğu araç alım desteği kampanyası ile birlikte, siyah taksi ve sarı-siyah geniş taksi dönüşümünü destekleyerek, grup ve aile kullanımına uygun minivan taksiler ile daha geniş ve konforlu yolculuk seçeneklerini arttırmayı hedefliyoruz” dedi.

Araç alım desteği kampanyası ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler,  Sürücü Destek Merkezi’ni ziyaret edebilir veya  uygulamasında bulunan yardım bölümünden Uber’le iletişime geçebilirler.

Siyah taksi ve sarı-siyah geniş taksi geçişi yapmak isteyenler için Uber’in sunduğu bu fırsattan yararlanmak isteyenlerin başvurularını Eylül ayına kadar tamamlaması gerekiyor.

Uber

Uygulama nasıl çalışır:

  1. Uygulamayı akıllı telefonunuza indirin
  2. Şehrin herhangi bir yerinden uygulamayı açın, varış noktanızı girin ve yolculuğunuz için bir taksi çağırın
  3. Taksi’yi uygulama üzerinden takip edin, taksinin sizi almak için kaç dakika içinde varacağını ve sürücü ile ilgili tüm bilgilerin yanı sıra aracın model ve plaka numarasını takip edin.

Monster Pusat Seyahat Kiti ile hayat hızınızdan taviz vermeyin!