Ana sayfa Gundem Twitter Flood Yapmayı Kolaylaştırıyor

Twitter Flood Yapmayı Kolaylaştırıyor

Yıllardır karakter sınırı uygulamasıyla çalışan Twitter’da, arka arkaya tweet atmak, yani flood bir gereklilik haline geldi. Nihayet şirket bunu kolaylaştıracak bir yeniliği getiriyor.

Twitter’dan Geç Kalınmış Yenilik, Flood’u Kolaylaştırıyor

Yapısı ve politikası gereği, yıllardır karakter sınırı bulunan Twitter’da nihayet önemli değişikliğe imza atılıyor. Flood mesajlar bundan sonra daha kolay gönderilecek ve organize gözükecek. Tek yapmanız gereken ilk tweet’i yazdıktan sonra sağ alt kısımdan tweet ekle butonuna basmak. Böylece birbirine bağlı birçok tweet yazabilirsiniz. Bildiğiniz gibi eskiden yanıt verme yöntemiyle yeni tweet ekleniyordu.

Adsız

Ayrıca eklediğiniz tweet’lerden birinin açılması halinde önceki ve sonraki yazdıklarınız örgünün içinde otomatik olarak açılacak. Tüm platformlarda çalışabilecek olan yenilik henüz sunulmuş değil. Yapılan açıklamaya göre birkaç hafta içerisinde aktif hale getirilmiş olacak.

Kripto para birimi nedir, nasıl çalışır ve neden kullanıyoruz?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

iPhone 9 özellikleri netleşti!

Apple’ın önümüzdeki Mart ayında satışa sunması beklenen iPhone 9 için geri sayım başladı. İşte iPhone 9 özellikleri ve fiyatı hakkındaki son detaylar. Uzun bir süredir...

Son Haberler