Ana SayfaGenelTwitter Flipboard İçin 1 Milyar Doları Gözden Çıkardı

Twitter Flipboard İçin 1 Milyar Doları Gözden Çıkardı

Popüler sosyal medya ugtulaması Flipboard’u bünyesine katmak isteyen Twitter’ın bu amacına ulaşmak için 1 milyar doları gözden çıkardığı belirtiliyor.

Dünyanın en popüler sosyal medya platformları arasında yer almasına rağmen sürekli daha fazla aktif kullanıcıya ulaşması için yatırımcılardan baskı gören Twitter, sosyal medya platformunu kullanıcılar için daha cazip bir seçenek haline getirmek için sıkı bir çalışma yürütüyor. Popüler sosyal medya platformuna kullanıcıların ilgisini çekebilecek yeni özellikler eklemek isteyen Twitter, bu isteğine kavuşmak için kendisine bu alanda yardımcı olabilecek farklı firmaları bünyesine katmaya devam ediyor.

twittercloud

- Reklam -

Twitter‘ın hedefindeki son firma, popüler sosyal medya ugyulaması Flipboard‘un gelişiminden sorumlu olan Flipboard, Inc. oldu. Eski Apple mühendisi Evan Doll ve eski Twitter yöneticisi Mike McCue tarafından geliştirilen Flipboard, kullanıcıların sosyal medya ve diğer internet sitelerinden toplanan bildileri dergi formatında görüntülemesini sağlayan popüler sosyal medya uygulaması sayesinde Twitter’ın dikkatini çekmeyi başardı. Ancak Flipboard’un Amerikalı sosyal medya devine oldukça pahalıya patlayacağı ve firmanın Flipboard’u bünyesine katmak için 1 milyar dolara yakın bir ücret ödemesi gerekeceği belirtiliyor.

Bloodborne’un Başarısı Sony’i de Şaşırttı

- Reklam -

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting