Ana SayfaHaberTwitch iOS uygulaması bir güncelleme alıyor!

Twitch iOS uygulaması bir güncelleme alıyor!

2019’dan beri Twitch, iOS kullanıcılarının favori yayıncılarını desteklemesi için bir yol olarak Alt Jetonlar özelliğini sunuyor. Bu, reklamsız görüntüleme ve yalnızca alt sohbete erişim de dahil olmak üzere bazı avantajlar sunar. Ancak temel amacı istediğiniz zaman kullanabileceğiniz tek seferlik bir satın alma olmasıdır. Şirket şimdi yeni bir güncelleme ile bunu kaldırıyor. İşte detaylar.

Twitch iOS uygulamasının en son sürümüne güncelleme yaptığınızda, yinelenen abonelik satın alma seçeneğini bulacaksınız. Bu şirketin kullanıcı geri bildirimlerine dayanarak yaptığını söylediği bir değişiklik. Şirket bir blog yazısında, “Topluluğumuzdan, iOS’ta yenilenmeyen “Abonelik Jetonlarının” sürekli olarak abone avantajlarından yararlanmalarını ve favori içerik oluşturucularını desteklemelerini engellediğini öğrendik” dedi. Kullanıcılarından gelen istekler doğrultusunda değişikliğe giden platform bu sorunu ortadan kaldıracak.

Twitch iOS uygulaması bir güncelleme alıyor!

Alt Jetonlar, hemen yok olmayacak. Twitch özelliği 1 Aralık’a kadar satmaya devam edecek. Bu noktada, 10 Ocak 2022′ye kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu tarihten sonra hesabınızda kalan tüm Alt Jetonlar Apple tarafından iade edilecek. Tüm Twitch kullanıcıları, özellikle de yayınları izlemek için öncelikle bir iOS cihazı kullanıyorlarsa, en sevdikleri yayıncıları desteklemeye devam edebilecek. Artık sosyal medya platformları arasında ciddi bir rekabet var. Her bir platform yeni özelliği ile kendine kullanıcı ve içerik oluşturucu çekmeye çalışıyor. Bu bakımdan küçük ya da büyük her özellik önemli bir hamle anlamına geliyor diyebiliriz.

Metaverse ile Güney Kore gezisi yapmaya hazır olun: Sanal dünya yeniden şekilleniyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting