Ana SayfaOyunTwitch masaüstü uygulaması resmi olarak yayınlandı

Twitch masaüstü uygulaması resmi olarak yayınlandı

Eğer oyun yayınlarını sıkça takip ediyorsanız, Twitch’i mutlaka duymuşsunuzdur. Platform, yayınların izlenmesini kolaylaştırmak amacıyla yaptığı çalışmalarını sonuçlandırdı. Twitch masaüstü uygulaması resmi olarak yayınlandı.

Dünyanın en büyük yayın platformlarından Twitch, masaüstü uygulamasını bir süre önce beta olarak kullanıma sunmuştu. İnternet üzerinden takip edilen yayınları uygulama ile kullanıcılara daha kolay ulaştırmayı hedefleyen firma, bekleneni yaptı. Twitch masaüstü uygulaması resmi olarak yayınlandı.

Twitch’in uygulaması, aslında internet arayüzünün yaptığı her şeyi yapabiliyor. Uygulamaya bunların yanısıra internet arayüzünde olmayan ekstra özellikler de eklenmiş. Bunlardan öne çıkanı ise koyu mod. Bir süre önce Youtube’a da geldiğini belirttiğimiz koyu mod ile özellikle gece saatlerinde yayınların daha rahat takip edilmesi amaçlanıyor.

Uygulama ayrıca serverlerin düştüğü anlarda bile çalışacak yazı ve ses odaları içeriyor. Böylelikle kullanıcıların favori topluluklarından uzak kalmamaları sağlanıyor. Hatta kullanıcıların arkadaşlarına video ve sesli arama yapabilecekleri de belirtiliyor.

Uygulama, ileri bir tarihte bulut depolama özelliği alacak ve kullanıcıların farklı makinelerden kendi verilerine ulaşması sağlanacak. Twitch’in masaüstü uygulaması Windows ve Mac platformları için çıkışını yaptı ve resmi sitesinden indirilebiliyor.

Alibaba otomat ile otomobil satmak istiyor

Oğuz Birkardeşler
Oğuz Birkardeşlerhttp://donanimgunlugu.com/
Oğuz, video editörlüğünün yanısıra teknoloji ve oyun haberleri de yazmaktadır. Hobileri arasında metal müzik dinlemek, oyun oynamak, fotoğraf ve video çekmek, aksiyon figürleri koleksiyonu yapmak vardır. En sevdiği oyun serileri; Resident Evil, Bioshock, Metal Gear Solid, Borderlands, Mass Effect, Battlefield, COD ve Far Cry.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting