Ana SayfaGenelTweetDeck Mac kullanıcıları için kullanılamayacak

TweetDeck Mac kullanıcıları için kullanılamayacak

Mac için TweetDeck, 1 Temmuz’da sadece iki gün içinde kapanacak. Mac kullanıcıları için uygulama artık kullanılamaz olacak. İşte detaylar.

Tweeten denen başka bir uygulamaya geçmek zorunda kalacak olan MAC kullanıcıları için artık zaman azalıyor. Tweeten de temelde TweetDeck uygulaması ile aynı. Twitter’ın resmi yetkili kullanıcı uygulaması gibi Tweeten, tweet gibi şeyleri doğrudan istemciden yapmanıza ve matrise bağlanabilmeniz için her türlü sütunu oluşturmanıza olanak tanıyacak. Uygulama benzer bir tasarıma sahip olacak.

TweetDeck Mac kullanıcıları için kullanılamayacak

Ancak Tweeten’in yerel TweetDeck uygulamasından daha çok sevilen bazı özellikleride mevcut. Tweeten, ayarlar menüsünde uygulamayı beğeninize göre ayarlamak için daha fazla yol sunuyor. Ve Tweeten’in özel bildirimlerini çok daha güçlü diyebiliriz. Doğrudan bildirimden bir tweet’i beğenebilir ve retweetleyebilir, ayrıca ekranın hangi köşesinde görünecekleri ve ne kadar süre görünür kalacakları gibi şeyleri ayarlayabilirsiniz.

Tweeten, Mac ve Windows için ücretsiz olarak indirilebilir ve bir Chrome uzantısı olarak da edinebilirsiniz. Tweeten’i denerseniz ve yine de TweetDeck’i tercih ederseniz, web üzerinde bir uygulama olarak hala kullanmaya devam edebileceksiniz. Şirket neticede sadece uygulamanın fişini çekiyor. Bunun da anlamı Mac kullanıcılarının dilerlerse hala web sitesi üzerindn bu uygulamayı kullanabilecek olmaları diyebiliriz. Bir çok hesabı aynı yerden kontrol etmenize olanak tanıyan uygulama oldukça faydalı be kullanışlı bir tasarıma sahip desek yanlış olmaz.

Volkswagen, ID. AERO adlı konsept otomobilini tanıttı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting