Ana SayfaGenelGoogle Hangouts kapanıyor!

Google Hangouts kapanıyor!

Google, Hangouts’un resmi ömrünün sona erdiği duyurdu ve kullanıcıların büyük değişime hazırlanmak için yalnızca birkaç ayları kaldı.

Google Hangouts kapanıyor!. Şirket, Google Workspace paketini kullanıcılar için olabildiğince etkili olacak şekilde modernize etme teklifinin bir parçası olarak Hangouts’un Kasım 2022’ye kadar tüm kullanıcılar için kapanacağını açıkladı.

google hangouts

Halihazırda taşınma sürecinde olan birçok masaüstü ve web kullanıcısı ile Google, önümüzdeki birkaç hafta içinde Google Chat’e geçme ihtiyacıyla ilgili istemleri görmeye başlayacak olan mobil kullanıcıları hedeflemeye çalışıyor.Hangouts’tan Chat’e geçiş haberi ilk olarak Ekim 2020’de Google’ın ikinci hizmeti tüm kullanıcılar için ücretsiz hale getirdiği zaman ortaya çıktı.”Klasik Hangouts”taki kurumsal ve kurumsal kullanıcılar Mart 2022’de Google Chat’e yükseltilirken, bazı müşterilerin geçişi zaten yapıldı.

Google Hangouts bu sonbaharda kapanıyor!

Google Hangouts kapanıyor!

Google, haberleri duyuran bir blog gönderisinde “mobil cihazlarda Hangouts kullanan kişilerin, bugünden itibaren Gmail’de Sohbet’e veya Sohbet uygulamasına geçmelerini isteyen bir uygulama içi ekran göreceklerini” belirtti.

Hangouts Chrome uzantısını kullanan herkesten ayrıca web üzerinde Chat’e geçmesi veya Chat web uygulamasını yüklemesi istenecek. Web üzerinde Gmail’de Hangouts’u kullanmaya devam eden kullanıcılar, Temmuz ayında Chat’e geçirilecek.

google hangouts 4

Google, kullanıcıların bu geçiş hakkında çok sayıda uyarı alacağını ve Web üzerinde Hangouts’un web üzerinde Chat’e yönlendirilmeye başlamasından en az bir ay önce bir ürün içi bildirim göreceğini ve Web üzerinde Hangouts’un da bu sürenin sonuna kadar kullanımda kalacağını belirtiyor.

Facebook, Gruplarda Discord benzeri ses kanallarını test ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting