Türkiye’de Netflix’te en çok izlenen belgeseller

netflix 2

#İŞBİRLİĞİ

Netflix sadece dizi ve filmlerden ibaret bir platform değil. İşte Türkiye’de 2019 yılında Netflix’te en çok izlenen belgeseller.

Dijital yayın platformlarında yayınlanan diziler ve filmler ilginizi çekmiyor olabilir. Fakat pek çok yayın servisinin sadece dizi ve filmlerden ibaret olmadığını da belirtmemiz gerekiyor. Nitekim Netflix de bu platformlardan biri. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de hayli popüler olan Netflix’te geniş bir içerik yelpazesi bulunuyor. Belgeseller de bu içerik yelpazesi içerisinde yer alıyor.

Üstelik Netflix’te 7’den 70’e herkese hitap edecek belgeseller mevcut. Çevreciler için dünyamızı ve hayvanları anlatan belgeseller, futbol tutkunları için ünlü futbolcuların hayatını anlatan belgeseller, tarih tutkunları için de 2. Dünya Savaşı’nı adeta yaşamanızı sağlayan belgeseller mevcut.

netflix 3

Kısaca özetlemek gerekirse, ilgi alanınız ne olursa olsun, Netflix’te size uygun belgeseller bulmanız mümkün. Peki 2019’da ülkemizde Netflix’te en çok izlenen belgeseller hangileri? Bu yazımızda ülkemizdeki Netflix abonelerinin 2019’da en çok izlediği belgeselleri sizlerle paylaşacağız.

Türkiye’de Netflix’te en çok izlenen filmler için tıklayın

Şimdi lafı daha fazla uzatmadan sizleri bahse konu listemiz ile başbaşa bırakalım.

2019’a damga vuran Netflix belgeselleri

10) The Last Czars

Diğer belgeseller için aşağıdan sayfayı değiştiriniz.