Netflix’in 50 ülkeyi içeren “Our Planet” belgeselinin fragmanı yayınlandı


Yapımcılığını Blue Planet ve Planet Earth’ın üstlendiği Netflix’te yayınlanacak olan Our Planet’e dair ilk fragman yayınlandı.

Önümüzdeki ay yani Nisan ayında Our Planet Netflix‘te izlenebilecek. Nisan ayı yaklaşırken 2 dakikaya yakın bir fragmanda yayınlandı.

Our Planet nasıl olacak?

Yüksek bütçe harcanan bu belgesel için BBC‘de yer alan Planet Earth ve Blue Planet belgesellerinin yapımcıları birlikte çalıştı. Ve Our Planet yani Gezegenimiz adındaki bu belgesel çok kapsamlı olacak ve gezegenimizde az bilinen veya hiç bilinmeyen yerleri barındıracak.

Our Planet

Netflix yeni konsepti yakında başlıyor!

Yayınlanan bu uzun fragman belgeselin kalitesini de ortaya koyuyor. Çoğumuzun merak ettiği kutuplardan okyanuslara kadar birçok güzelliği anlatıyor. Sadece anlatmakla kalmayıp bu güzellikleri nasıl koruyacağımız konusunda bizlere yardımcı da oluyor.

Ve Gezegenimiz adlı bu belgeselde ise 20 yıl içerisinde yapacağımız şeylerin Dünya’daki yaşamı belirleyeceği yönünde ifadeler yer alıyor. Tam tarihi 5 Nisan olan bu belgesel 8 bölüm içeriyor. Bu 8 bölüm 50 ülke ve 4 yıl süren çekimlerden oluşuyor. Anlatıcı olarakta David Attenborough yer alıyor.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin