Türk Telekom 19 Mayıs’ta 1919 Megabyte internet hediye ediyor!

Türk Telekom 19 Mayıs

Türk Telekom 19 Mayıs tarihinde gençlere özel paketi olan Selfy’de 1919 Megabyte internet hediye ediyor. Kampanyanın detayları haberimizde.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda Türk Telekom’dan muhteşem bir kampanya geldi. Türk Telekom, 19 Mayıs 2019 tarihinde gençelere özel olan Selfy paketine 1919 Megabyte internet hediye edeceğini açıkladı.

Türk Telekom 19 Mayıs’ta 1919 Megabyte internet hediye ediyor!

Operatör devinden yapılan açıklamaya göre; 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nın 100. yılı dolayısıyla düzenlenen kampanya ile milyonlarca Selfy kullanıcısı, 1919 Megabayt internet kazanma şansına sahip olacak. Kampanyaya katılmak için Selfy kullanıcılarının, 19 Mayıs Pazar günü, Türk Telekom’un mobil online işlemler uygulaması üzerinde yer alan “Sil Süpür“ü kullanması yeterli olacak.

Turkcell Salla Kazan Ramazan’da kazandıracak!

Selfy kullanıcıları kazandıkları 1919 megabayt interneti hediyesini tam iki gün boyunca kullanabilecek. Bakalım Türk Telekom’un bu hamlesinden sonra Ramazan ayında hediyeler dağıtan Turkcell ve Vodafone cephesinden karşı bir hamle gelecek mi?

Türk Telekom 19 Mayıs


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin