Ana sayfa Genel Türk Telekom, 5 kişiye Samsung LED TV Hediye Ediyor

Türk Telekom, 5 kişiye Samsung LED TV Hediye Ediyor

Türk Telekom, 5 talihli müşterisine Samsung 42″ LED TV hediye ediyor. 31 Mart 2014’e tarihine kadar Türk Telekom’un cihaz kampanyalarından yararlananlar arasından yapılacak çekilişle 5 kişi LED TV sahibi olacak.

Türk Telekom’un avantajlı kampanyaları devam ediyor. Kampanya kapsamında, 31 Mart 2014 tarihine kadar Türk Telekom’un cihaz kampanyalarından yararlananlar çekiliş hakkı kazanacak. 10 Nisan 2014’te yapılacak çekilişin ardından belirlenecek 5 talihli ise Samsung 42″ LED TV sahibi olacak.

turk telekom samsung led tv

Kampanya kapsamında Türk Telekom’un Asus Notebook kampanyasına katılanlar 8 çekiliş hakkına sahip olurken, Archos tablet kampanyasına katılanlar ise 1 çekiliş hakkı kazanacak.  Asus Memopad 7″ HD tablet,  E4 Akıllı Ev Telefonu, Gigaset SL930 Android Dect Telefon ve TrendNet Bebek Kamerası kampanyasına katılanlar da 2 çekiliş hakkı elde edecek.

Cihaz kampanyalarına katılan Türk Telekom müşterileri aylık 24 ya da 36 taksit seçeneğinden ve telefon faturasına yansıtılan ödeme kolaylığından da yararlanabiliyor.

Google, Facebook ve Apple’dan Yalanlama!

Ecevit BIKTIMhttp://www.donanimgunlugu.com
Ecevit BIKTIM, Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Müh. ve Marmara Üniversitesi MBA derecelerine sahip. 1997 yılında PCMagazine dergisine donanım editörü olarak çalışmaya başlayan Ecevit BIKTIM, 1999 yılında CHIP dergisinde Test merkezi koordinatörü ve 2006 yılında da PCMagazine ve EGM dergisinde Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yaptı. Çeşitli teknoloji portallarında Genel Yayın Yönetmeni olarak görev yapan Ecevit BIKTIM ardından 2013 yılının Kasım ayında bünyesinde 4 farklı yayın organı (DonanimGunlugu.com, BT Günlüğü Dergisi, BTGunlugu.com ve kisadalga.com) bulunduran Eylül Medya ortağı olarak çalışmalarına devam etmekte.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler