Ana sayfa Genel Trump Twitch yayınına da başladı

Trump Twitch yayınına da başladı

Sosyal medya ile ABD başkanlığını kazanan Donald Trump Twitch kanalını da açarak, buradan yayın yapmaya başladı.

Seçim kampanyası için sosyal medyaya hücum

2020’de yapılacak başkanlık seçimleri için kampanya hazırlığı yapan Trump’ın ekibi, bu seçimde sosyal medyaya daha da fazla odaklanacak gibi görünüyor.

Daha çok video oyun yayınları için kullanılan Twitch, Amazon’un yaptığı yatırımlarla YouTube’a rakip olma yolunda ilerliyor. Ancak, Jeff Bezos’la şahsi münakaşaya giren Trump’ın Bezos’un Twitch kanalını kullanmaktan çekinmemesi ayrıca de alay konusu oldu.

Trump’ın, gençlerin desteğini almak için Twitch üzerinde, video oyunlarındaki şiddet konulu bir tartışma düzenleyeceği de vurgulanıyor. Video oyunları ve şiddet konusu ABD’de gündemi en fazla meşgul eden konulardan biri. Bakalım Trump, başkanlık seçim vaadleriyle video oyun severlerin oylarını alabilecek mi?

Nobel Kimya Ödülü Lithium-ion pillerine verildi

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler