Transformers 5 için son fragman yayınlandı

Transformers 5

23 Haziran’da vizyona girecek olan Transformers 5 The Last Knight için son tanıtım videosu da yayınlandı. İşte aksiyon dolu o tanıtım videosu.

Michael Bay’i son defa Transformers’ın yönetmen koltuğunda göreceğimiz The Last Knight filminin vizyona girmesine artık sayılı günler kaldı. 23 Haziran’da vizyona girecek olan yapım, insan ve robotlar arasındaki son büyük savaşa odaklanacak.

Başrollerinde Mark Wahlberg, Isabela Moner, Josh Dehamel ve Anthony Hopkins gibi isimlerin bulunduğu Transformers 5 The Last Knight için son bir fragman daha yayınlandı. Aşağıdan bu nefes kesici fragmana göz atabilirsiniz.

Gerek bu son fragman, gerekse önceki fragmalara bakarak Transformers 5 The Last Knight’ın  aksiyon dozajının son derece yüksek olduğunu söylemek mümkün. Senaryosu Ken Nolan, Art Marcum ve Matthew Hollaway tarafından kaleme alınan film, iki ırk arasındaki mücadeleyi konu edinecek. Film için şimdiye kadar yayınlanan fragmanlarda Optimus Prime’ın hangi tarafta olduğu hala anlaşılabilmiş değil.

Zira bir iki sahnede Optimus Prime’ı, Bumblebee’yi öldürmek üzereyken görüyoruz. Yine de ne olursa olsun, Optimus Prime gibi bir figürün, kötü tarafta olması pek de beklenilen bir şey değil. Zira sonuç olarak yine iyi tarafa geçerek finalde önemli bir rol üstlenebilir.

Bakalım serinin son filmi gerçekten de beklentileri karşılayabilecek mi? Zira 4. filmle neredeyse tüm oyuncu kadrosu baştan aşağı değişen film dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.