Ana SayfaDonanımToshiba Yeni Cloud Depolama Ürünü STOR.E CLOUD'ı Tanıttı

Toshiba Yeni Cloud Depolama Ürünü STOR.E CLOUD’ı Tanıttı

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş., Toshiba’nınilk kişisel bulut depolama aygıtıSTOR.E CLOUD’u duyurdu. Kullanımı kolay depolama merkezi, kullanıcıların geniş medya kütüphanelerini evlerinde güvenle saklamalarını sağlarken, bulut aracılığıyla dosyalara uzaktan erişim ve yayınlama olanağı veriyor. STOR. ECLOUD ile kullanıcılar, verilerine evlerinde ya da tabletleri, akıllı telefonları veya bilgisayarları ile dışarıdan erişebilecekler.

STOR.E CLOUD, Windows, Android ya da Apple iOS işletim sistemlerini kullanıyor olmasına bakmaksızın her türlü elektronik aygıtla sorunsuz çalışıyor. 3TB’akadar kapasitesi ile kullanıcılar, dizüstü bilgisayarlarındaki müzikleri ve tabletlerindeki fotoğrafları yedekleyebilecek, akıllı televizyonlarında film yayınlayabilecekler. Dahası, internet bağlantısı üzerinden dünyanın herhangi bir noktasındaki herhangi bir cihazdan STOR. E CLOUD’a erişebilecekler. Böylece kullanıcılar aile üyelerine fotoğraflarını gösterebilecek, arkadaşlarının evinden kendi müzik arşivlerine ulaşabilecek veya televizyonda video oynatabilecekler.

Dünyanın sahip olduğu dijital bilgiler her beş yıl içinde on kat artarken, tüketicilerindeğerli verilerini yedeklemeleri oldukça önem kazanıyor. Evler artıkelektronik aygıtların oluşturduğu ekosistemlere dönüşüyor ve tüketiciler, hemevde hem de ev dışında, verilerini ekrandan ekrana paylaşabilme özgürlüğüistiyorlar.STOR.E_Cloud_2

- Reklam -

Tüketicielektroniği pazarının önde gelenlerinden olan Toshiba, STOR. E CLOUD iletüketici ihtiyaçlarına yönelik eşsiz anlayışı sayesinde tüketicilerintaleplerini karşılayacak ve evdeki bağlantı boşluklarını dolduracak birdepolama merkezi yarattı.

Geriyekalan her şey otomatik olarak yapılır, böylece hemen medya kütüphaneleriniziyedeklemeye başlayabilirsiniz. İstendiği takdirde, yüklemeden sonra dahagelişmiş kurulum ayarlarına erişmek de mümkün.

Bulut depolama gittikçe önem kazanırken, tüketiciler hala kişisel bilgilerini uzaktaki bir depolama aygıtına koymak konusunda endişeliler. Online yedekleme çözümlerinin aksine, STOR. E CLOUD verilerinizi bilinmedik bir yerde değil,evinizin güvenliğinde saklamanıza olanak sağlayarak sizi huzursuzluktan kurtarır.

Parolaile korunan internet bağlantısı, global erişilebilirlik ve güvenliği bir araya getiriyor. STOR.E CLOUD, halka açık ve özel bulut uygulamalarının aksine,tamamen sizin tarafınızdan yönetilir, böylece içerik ve erişilebilirlik her zaman kendi kontrolünüz altındadır ve hiçbir zaman üyelik ya da kullanım ücreti ödemeniz gerekmez.

Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distiribütörü TNBA.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter, ’’Bulut depolamanın her geçen gün daha da popülerhale gelmesine rağmen, birçok kullanıcı, verilerinin güvenliğinden endişeettiği için hala geleneksel depolama donanımlarını tercih ediyor. STOR.E CLOUD,bu endişeleri gidererek her iki dünyanın da en iyi özelliklerini bir arayatopluyor. Dünyanın her yerinden internet bağlantısı aracılığıyla dosyalara erişebilme yeteneği ile verileri kendi evinde depolamanın getirdiği gönül rahatlığınıbirlikte sunuyor.” diyor ve ekliyor “STOR.E CLOUD, dijital evde içerik adalarını bir araya getirirken, değerli veriler için güvenli yedeklemesağlıyor. Toshiba, tüketici elektroniği alanında sahip olduğu uzun yıllara dayanan deneyimini kullanarak, tüketicilere ihtiyaç duydukları verilere dünyanınher yerinden erişebilme özgürlüğü sunan merkezileştirilmiş bir depolama merkezi sağlıyor.”

Teknik Özellikler 

Arayüz: RJ-45 Ethernet yuvası, USB 2.0 yuvası
Kaplaması: Mat
Renkler: Siyah
Kapasite: 2TB, 3TB
Dosyalama sistemi: NTFS (MS Windows)
*Sürücü, tam Mac uyumluluğu için HFS+ dosya sistemine göre yeniden biçimlendirilebilir
Güç: AC Güç adaptör kablosu.
Giriş: 100-240V, 650mA
Çıkış: 12V – 2A
EU/UK değiştirilebilir fiş kafası
Boyutlar: 160 (U) x 79 (G) x 191 (Y) mm
Yazılım Toshiba Canvio Home Software
Sistem Gereksinimleri: • Windows® XP / VISTA® / Windows® 7
• Ethernet girişi ile ağ bağlantısı
• Internet bağlantısı
- Reklam -
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting