Ana sayfa Donanım WD Profesfonel Kullanıcılara Bulut Depolama

WD Profesfonel Kullanıcılara Bulut Depolama

Yeni My Cloud EX2 yaratıcı profesyoneller, profesyonel tüketiciler ve işgrupları için 8 TB’a kadar kapasite ile ileri NAS özellikleri Sunuyor.

WD, bugün yüksek performanslı iki yuvalı ağ bağlantılı depolama (NAS) sistemi My Cloud EX2 ile profesyonel kullanıcılar için kişisel bulut çözümlerini genişletti. My Cloud EX2 ve My Cloud EX4 ürünleri baştan aşağı büyük ebatlardaki veriyi güvenli bir şekilde kaydetmek, paylaşmak, yedeklemek, gezinmek ve yönetmek ihtiyacında olan yaratıcı profesyoneller ve profesyonel tüketiciler için tasarlandı.

 My Cloud EX2-3

Birçok veri yönetimi ve güvenlik özellikleri müşterilerin film, fotoğraf, müzik ve dijital dosyalarını yönetmek ve korumak için kendi tercih ettikleri yöntemleri seçmelerine olanak sağlıyor. Sürücü yönetimi opsiyonları RAID 0, RAID 1; RAID’siz, JBOD ve spanning modları kapsarken, veri koruma opsiyonları RAID 1, USB, bulut ve LAN/WAN yedeklemeyi kapsıyor. My Cloud EX2 veriyi en başından itibaren korumak için RAID 1 modda kurulu olarak çıkıyor ve diğer veri koruma modlarına kolayca ayarlanabiliyor. My Cloud EX2 ile tüm masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarını merkezileştirmek ve yedeklemek isteyen PC kullanıcıları WD SmartWare Pro yazılımını, Mac kullanıcıları ise Apple Time Machine yedekleme yazılımını kullanabilirler.

 My Cloud EX2-2

My Cloud EX2, disksiz bir kasa da dahil olmak üzere, kullanıcıların kendi NAS’larını kendi tercih ettikleri sürücülerin yanı sıra, 4TB, 6TB veya 8TB kapasitelerdeki diskli sistemlerle de kurabileceği farklı kapasite seçenekleri sunuyor. Bunun yanı sıra, müşteriler USB3.0 uyumlu sabit sürücüleri My Cloud EX2’nin genişleme girişlerine bağlayarak, depolama kapasitelerini hızlıca yükseltebiliyorlar. Diskli My Cloud EX2 benzersiz 7×24 NAS operasyon ortamlarındaki güvenilirlik için WD Red sabit sürücüleri barındırıyorWD Red sürücüleri, sürücü güvenilirliğini arttıran ve güç kaybı ya da kesintisi durumunda kullanıcının verisini koruyan NASWare 2.0 teknolojisi ile güçlendirilmiştir.

My Cloud EX2, FTP sunucusu, yedekleme sunucusu ve P2P download sunucusu dahil, ileri veri sunum opsiyonları sunar. Ek olarak, kullanıcılar, aMule, Icecast, Joomla!phpMyAdmin, Transmission, SqueezeCenter gibi çeşitli üçüncü parti uygulamaları indirebilir ve çalıştırabilirler. Kullanıcılar ayrıca bağlı TV, medya oynatıcı, oyun konsolu ve diğer DLNA/UPnP cihazlarda, Twonky 7.2 sunucusu, bir DLNA-sertifikalı 1.5 medya sunucusu ve bütünleşik iTunes sunucusu vasıtasıyla, video ve fotoğraflarda gezinebilirler.

 My Cloud EX2-1

My Cloud EX2 sürücüler wdstore.com internet mağazasında bulunabilir. Önerilen Perakende Satış Fiyatı disksiz My Cloud EX2 için $379.99 USD+KDV, 4 TB için 599.99 USD+KDV, 6 TB için 749.99 USD+KDV, 8 TB için 999.99 USD+KDV’dir. WD My Cloud mobil uygulaması hali hazırda App Store ve Google Play den ücretsiz olarak indirilebilir. My Cloud EX2 iki yıl sınırlı garanti kapsamındadır.

Androidli Nokia’nın Satış Fiyatı Belli Oldu

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

Samsung Galaxy M30s ile özgürlük sizde!

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek hem de uygun fiyatıyla yüzünüzü güldürecek yeni bir akıllı telefonla, Galaxy M30s ile karşımızda. Şık tasarıma,...

Son Haberler