Samsung Cloud 2017’de PC’lere geliyor!


Samsung’un bulut depolama çözümü Samsung Cloud 2017 yılında PC sürümü ile kişisel bilgisayarlara geliyor!

İçerisinde bulunduğumuz 2016 yılı içerisinde duyurulan Samsung Cloud servisi, Galaxy Note 7 modeli ile birlikte kullanıma açılmıştı. Artık Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge ile birlikte de kullanılabilen Samsung Cloud mobil ile birlikte kişisel bilgisayarlarda da yeni bir çözüm sunabilir.

Samsung Cloud PC sürümü geliyor!

Google, Microsoft, Amazon, Apple ve Dropbox gibi devlerin yer aldığı bulut depolama çözümleri arasına bir yenisi daha ekleniyor. Güney Kore kaynaklı habere göre Samsung Cloud PC sürümü 2017 yılı içerisinde duyurulacak ve kullanıma sunulacak.

Galaxy Beta programı içerisindeki bir kullanıcının akıllı telefonu ile çektiği ekran görüntüsü sayesinde basına yansıyan bu bilgi, bulut depolama çözümleri arasına bir yenisinin daha ekleneceği anlamına geliyor. İlgili ekran görüntüsünde Samsung Cloud Team’in yani bu servisi geliştiren ekibin önümüzdeki yıl için bir web servisi şeklinde kullanıma sunacağı söyleniyor.

Samsung, kullanıcılara Cloud servisi içerisinde 15 GB ücretsiz depolama alanı sunuyor. Benzer çoğu servis de yaklaşık olarak aynı kapasiteyi sunuyor. Dolayısıyla depolama alanı noktasında bir eksiklik görünmüyor. Yazılımın PC sürümü de yayınlanırsa Samsung kullanıcıları için çok daha cazip bir platforma dönüşebilir.

samsung-cloud-pc-surumu

Samsung Galaxy S8’de beklenen 7 önemli özellik!


Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git