Ana SayfaDonanımLG 2013 Ürün Yelpazesini Gözler Önüne Serdi!

LG 2013 Ürün Yelpazesini Gözler Önüne Serdi!

LG Electronics, Las Vegas’ta düzenlenecek CES fuarında sergileyeceği 2013 ses ve görüntü ürün yelpazesini bugün tanıttı.

Olağanüstü yeni ürünler arasında BH9430PW 9.1-kanallı hoparlör sistemi, NB4530A Sound Bar Sistemi,Akıllı TV özelliklerine sahip SBP730 Blu-ray oynatıcı, ND8630 Çift Yuvalı Hoparlör ve NP6630 Taşınabilir Hoparlör de bulunuyor. Bu gelişmiş ürünler, LG’nin kullanıcılara büyüleyici ses, üstünAkıllı TV işlevselliği, son derece sezgisel bir kullanıcı deneyimi ve en son 3D teknolojisini sunma taahhüdünü de açık şekilde ortaya koyuyor.

“Bir ev sinema sistemi salt televizyon ve hoparlörlerin çok daha ötesine geçen, kapsamlı bir pakettir,” diyen LG EvElektroniği CEO’su Havis Kwon sözlerine şöyle devam etti: “LG olarak,tüketicilerin gerçekten sarmalayıcı bir ev sineması deneyimi yaşayabilmesini sağlamak için üstün ses ve görüntü ürünleri sunuyoruz. LG, ileri teknolojileri,CINEMA 3D özelliklerini, akıllı bağlanabilirlik ve kontrolü uygulayarak, ses ve görüntü segmentindeki liderliğini 2013 yılında da sürdürecek.” LG_uygulama gorsel_2

Gerçek sinema sesi: Sinema salonunu aratmayan sektör liderises sistemi

BH9430PW, filmizleme deneyimini bir üst düzeye taşımak üzere tasarlanmış, yüksek kaliteli birsurround ses hoparlör sistemi olup, gelişmiş bir ses performansı sunuyor. Dörtçok yönlü tallboy hoparlör tarafından üretilen nefes kesici ses korosu tümodayı bir sinema salonu ile boy ölçüşebilecek bir ses düzeni ile çevreliyor.Sistemin 3D Surround İşlemcisi, bir yandan farklı yönlerde ses dağıtırken diğeryandan da uygun ses dengesini korumak üzere içeriği sürekli olarak analizediyor. Ayrıca, LG’nin ses konilerinin üretiminde kullandığı yüksek çekmedayanımlı Aramid elyaf da sıfıra yakın parazitli, net, derin baslara sahip dahageniş bir ses yelpazesi sunulmasını mümkün kılıyor. BH9430PW, cihazları şarjetmek ve saklanan içeriğe erişim sağlamak üzere bir iPod yuvası da barındırıyor.

Gelişmiş ses: Premium TV için mükemmel eş

Siyah ve gümüş rengi ile ince bir tasarıma sahip olması NB4530A Sound Bar Sistemi’ni günümüzün ince profilli premium televizyonları içinideal bir eş haline getiriyor. Sistem, 2.1 kanal, 310W hoparlörler ve LG’ningelişmiş 3D Surround İşlemcisi ile son derece zengin bir ses üreterek tüm buözellikleriyle, tek bir kompakt, yönetilebilir hoparlör birimine sığarak,alandan tasarrufu da en üst düzeye çıkarıyor. 35 mm yüksekliğindeki bu şıkve güçlü Sound Bar Sistemi premium televizyonunuz için de mükemmel bir eş. Ayrıca,Bluetooth özelliği ile akıllı telefonlar, tablet ve dizüstü bilgisayarlardankablosuz ses akıtımını kolaylaştırıyor.

LG_HTS-BH9530TW_1

Bağlantımerkezi: LG’nin sektör lideri akıllı TV özelliklerine sahip 3D Blu-ray oynatıcısı

Hulu Plus, Pandora, Netflix veYouTube gibi premium VOD hizmetler gitgide yaygınlaşırken, bu içerik sağlayıcılarile ortaklıklarını güçlendiren LG, Blu-ray diskleri olsun ya da olmasın en soneğlence içeriklerini kullanıcılara ulaştırıyor. BP730 aynı zamanda içeriğinakıllı telefonlar ve diğer harici cihazlar üzerinden kablosuz olarak vepürüzsüz şekilde yansıtılması için NFC’yi de destekliyor. Bu olağanüstü paket,sahip olduğu sofistike özellikleri ile 2013 Uluslararası CES® İnovasyonÖdülü’ne de layık görüldü.

Tarz sahibi Bağlanabilirlik:Müzik Akıtımlı Kablosuz Çift Yuvalı Hoparlör

ND8630 ÇiftYuvalı Hoparlör, hem iOS hem de Android işletim sistemli mobil cihazlar içinbağla ve oynat özelliği sunuyor. 80W gücündeki hoparlör, tüm bağlı cihazlarınpillerini de şarj ediyor. Ayrıca, Bluetooth ve Apple AirPlay destekli akıllıtelefonlar ile tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar üzerinde kayıtlı olanmüzik dosyalarını da tanıyarak kablosuz bağlantı ile çalabilme özelliğitaşıyor.  Hoparlörün silindirik tasarımıaynı zamanda görsel olarak çekici doğrudan bağlanma seçeneği de sağlıyor.  

Yollardaki harika ses: LG’denkablosuz taşınabilir hoparlör

NP6630, LG’nin en yeni taşınabilir hoparlörü. 20W gücündeki bu çok yönlü ürün,mobil cihazlardan kablosuz olarak müzik çalmak için NFC, AirPlay ve Bluetoothözelliklerini destekliyor. NP6630 kullanıcıları ister kampta, ister piknikte,ister kumsalda olsun, bir akıllı telefonun sunduğundan çok daha iyi bir sesdeneyiminin tadını çıkartabilecekler.
Ali Yavuz ŞAHİNhttp://www.donanimgunlugu.com
Uzun yılardır teknoloji meraklısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting