Ana Sayfa Donanım Toshiba Kullanıcılarına Ayrıcalıklı Teklif

Toshiba Kullanıcılarına Ayrıcalıklı Teklif

Eğer siz de Toshiba bilgisayara sahipseniz ve değiştirmek istiyorsanız. Toshiba eski bilgisayarınızı belli bir fiyata alıyor ve son teknoloji bilgisayarları arasından seçtiğinizi uygun fiyata size veriyor.

Toshiba, gerçekten örnek bir çalışmaya imza atmış bulunuyor. Darısı diğer üreticilerin özellikle Acer firmasının başına diyelim. Eski bilgisayarlarından sıkılmış Toshiba kullanıcıları bu fırsatı kaçırmamalısınız. Toshiba’nın son teknolojik bilgisayarları gerçekten elde etmek kolay değil, ama Toshiba, kullanıcıları için avantajlar sunuyor. Tek yapmanız gereken Toshiba sitesinden talep formunu doldurmak veyahut da, müşteri hizmetleriyle irtibata geçmektir. Sonrasında sizin için teklifler hazırlanacak ve size dönülecektir. Daha iyi bir bilgisayara kavuşmayı düşünenler için harika bir uygulama ama unutmayın sadece Toshiba kullanıcılarını kapsayan bir projedir.

toshiba-driver-bulma-programı-indir

Toshiba bilgisayara sahip olup da yenilemek isteyenler acele etmeliler yoksa sınırlı olan kampanya stokları tükene bilir. TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş tarafından sunulan ürünlerle kampanya sınırlı hale getirilmiştir. Bu nedenle acele etmek gerekiyor. Bu ürünler içinden önceden rezervasyon yaptırmak gibi bir uygulama da yok. Tabi işlemler sırasında size sunulan ürünlerin stoklarda tükenmesi durumunda mağdur olmamanız için alternatif ürünlerden sizleri yararlandırıyorlar. Alternatif ürünleri ister beğenin ister beğenmeyin firma sizlere sözleşme sırasında beğendiğiniz ürünün stoklarda bulunma taahhüdünü sunmuyor. Yani bir hak iddiasında bulunma durumunuz yok. Ama zaten yeni bir bilgisayara kavuşacaksınız. Eskisinden daha iyisine daha iyi avantajlarla sahip olacaksınız. Toshiba sahiplerinin biran önce acele ederek bu kampanyadan yararlanıp, bilgisayarlarını son teknoloji ile güncellemek için acele etmeliler. Tabi yenileme kapsamında firma tarafından tek bir şart sunuluyor o da eski olan bilgisayar ana kartının çalışır durumda olmasıdır. Bu şarttı sağlayan ve elinde Toshiba bilgisayarı bulunan hemen değiştirmek için sitede ki talep formunu doldursun veya müşteri hizmetleri ile irtibata geçsin.

Diğer bilgisayar firmaları da bu şekilde bir geri dönüşüme imza atarlarsa teknolojinin nimetlerinden daha fazla gençlerin, kullanıcılarının faydalanmasını sağlarlar. Bu aslında büyük bir ekonomik kazanç da sağlamaktadır. Bilgisayar üretimi rakamlarında ileri seviyede artıya neden olacak bu kampanyaların diğerleri tarafından da uygulanmasını bekliyoruz.

 

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting