Tomb Raider hayranlarına müjde! Yeni bir oyun geliyor

Tomb Raider hayranlarına müjde! Yeni bir oyun geliyor

Crystal Dynamics, bugün Twitter’da, yeni bir Tomb Raider oyununu “geliştirmeye başladığını” duyurdu. İşte tüm detaylar.

Şirket oyunun adının ne olacağını ve hayranların ne zaman oynamayı bekleyebileceğini paylaşmadı. Ancak oyunun Epic’in yeni Unreal Engine 5’inde çalışacağı belirtildi. Vasat Marvel’s Avengers üzerinde çalıştıktan sonra, bu projede Crystal Dynamics’in geri dönüşünü göreceğiz. Rise of the Tomb Raider oyununa ve serinin en yeni oyunu olan 2018’in Shadow of the Tomb Raider’ına güç veren stüdyonun çalışmaları bu oyunda da karşımıza çıkacak.

Tomb Raider hayranlarına müjde! Yeni bir oyun geliyor

Crystal Dynamics, UE5’e geçişin stüdyonun “hikaye anlatımını bir sonraki seviyeye” taşımasına yardımcı olacağını söyledi. Bir sonraki Tomb Raider, UE5 için önceden duyurulan bir avuç oyuna dahil edilecek. Bunlara bir sonraki Witcher oyunu ve Black Myth: Wukong da dahil. Bu gruptan sadece ikincisinin çıkış tarihi var ve Çinli geliştirici Game Science Studio, 2023’te bir ara çıkarmayı hedefliyor.

Tomb Raider hayranlarına müjde! Yeni bir oyun geliyor

Tomb Raider hali hazırda dünya genelinde bir çok hayranı olan bir oyun. Dolayısıyla yeni oyunun gelişini merakla bekleyen çok fazla hayran var desek yanlış olmaz. Özellikle stüdyonun çalışmaları oyun severler tarafından merak konusu. Gelişen teknoloji ve oyun efektleri sayesinde farklı detaylara sahip olacak oyun tüm oyun severler tarafından beğeni ile karşılanabilir. Ancak oyun çıkmadan net bir şey demek pek mümkün olmayacaktır.

Fortnite oyuncuları Ukrayna yardım çabaları için 144 milyon dolar topladı


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir