Tom Cruise’lu The Mummy için yeni fragman

the mummy

Universal’in kültleşmiş filmlerinden biri olan The Mummy tekrardan hayat buluyor. İşte yeni The Mummy filminin ikinci fragmanı.

Sinema dünyasının köklü firmalarından biri olan Universal, klasik canavarlarını ortak bir evrende birleştireceğini açıklamıştı. Bu serinin ilk filminin ise ünlü oyuncu Tom Cruise’un başrolde olacağı The Mummy olacağı belirtilmişti.

İlk Mumya filmi günümüzden tam 18 sene önce yani 1999 yılında vizyona girmişti. Sinema dünyasının kültleşmiş yapımlarından biri olan The Mummy (Mumya) bu sene yepyeni bir senaryo ve farklı bir oyuncu kadrosuyla sinema severlerin karşısına çıkacak.

Ülkemizde 9 Haziran’da vizyona girecek olan filmin başrollerinde Tom Cruise, Sofia Boutella, Annabelle Wallis gibi isimler bulunuyor. Yönetmen koltuğunda Alex Kurtzman’ın oturduğu filmin 2017’nin en iyi gişe yapan yapımlarından biri olması bekleniyor.

Yeni Mumya filmi için geçtiğimiz gün yayınlanan fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz.

Filmin fragmanının bile son derece nefes kesici olduğunu söylemek mümkün. Açıkçası fragman bile aksiyondan geçilmiyorken, filmin nasıl olacağı büyük bir merak konusu diyebiliriz.

Filmde Prenses Amunet’in yüz yıllar boyunca süren esaretinden kurtularak, tüm dünyayı dize getirmeye çalışması konu ediliyor. Bir tesadüf sonucu Prenses Amunet’in mezarını keşfeden Tom Cruise, sonrasında ise onu mezardan çıkartarak müzeye götürmek istiyor. Fakat, Prenses Amunet’in tutulduğu yerin bir mezar değil, hapishane olduğunu anlamaları, tüm olayların farklı bir boyutta geliştiğini gözler önüne seriyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir