TOGG T10x fiyatı zamlanıyor mu? Gürcan Karakaş açıkladı!

Yerli otomobil TOGG

TOGG CEO’su Gürcan Karakaş, merak edilen sorulara dair önemli yanıtlar verdi. İşte detaylar.

TOGG T10x fiyatı zamlanıyor mu? Gürcan Karakaş açıkladı! TOGG, resmi YouTube kanalı üzerinden bir video yayınladı. Paylaşılan videonun konuğu ise TOGG CEO’su Gürcan Karakaş oldu. Merak edilen sorulara karşı oldukça samimi ve net açıklamalar yapan Gürcan Karakaş, T10x fiyatlarının ne zaman zamlanacağı sorusu karşısında da önemli ipuçları verdi. İşte detaylar!

Togg T10X

TOGG T10x fiyatı zamlanıyor mu? Gürcan Karakaş açıkladı!

TOGG resmi YouTube kanalında, soru – cevap konseptli yeni videosunu yayınladı. Videonun konuğu ise Gürcan Karakaş oldu. Karakaş’a yöneltilen ilk soru, TOGG T10x modelinin neden Euro NCAP testlerine girmediği üzerine oldu. Karakaş ise bunun özel bir nedeninin olmadığını ve Euro NCAP testlerine yalnızca ilgili kuruma üye olan ülkelerde satışa sunulan araçların girebildiğini söyledi.

Togg T10X

Bu durumda TOGG T10x henüz sadece Türkiye’de satıldığına göre bu testlere girmemiş olması oldukça doğal. Aracın yurt dışına ne zaman açılacağı sorusu üzerine ise Karakaş, modelin ilk olarak ülkemizde başarılı olması gerektiğini ve üretim kapasitesinin arttırılması gerektiğini söylüyor. Bu şartlar gerçekleşirse TOGG T10x’i Avrupa pazarında da görebileceğiz.

Togg T10X

Bildiğiniz gibi yerli otomobil, oldukça rekabetçi sayılabilecek bir fiyattan piyasaya sürüldü. Bunun üzerinden ise 3 aylık bir süre geçti ve aracın rakipleri neredeyse her ay yeni zamlar aldı. Ancak T10x fiyatına göz attığımızda hala başladığı yerde olduğunu görüyoruz. Bu soru CEO Gürcan Karakaş’a da yöneltildi ve Karakaş serbest piyasa koşullarında güncellemelerin olabileceğini ve fiyatın yukarı veya aşağı yönlü hareket edebileceğini ifade etti. Yani ilerleyen günlerde TOGG T10x fiyatına zam haberi yaparsak, şaşırmamalıyız. TOGG T10x fiyatı zamlanıyor mu? Gürcan Karakaş açıkladı!

The Creator fragmanı bilim-kurgu hayranlarını heyecanlandırdı