Tivibu’da ilk ay bedava

Tivibu

Tivibu Ev satın alan ve 24 ay kalma sözü veren yeni kullanıcılar ilk ay ücret ödemiyor. Kullanıcılar sonraki aylarda ise yenilenen ara yüzü ve içerikleriyle Tivibu’nun keyfini avantajlı fiyatlarla çıkarıyor.

 Türk Telekom, relansmanını yakın zamanda gerçekleştirdiği, dijital trendler ile uyumlu yeni arayüzü ve zenginleşen kullanıcı dostu özellikleriyle güçlü bir TV deneyimi sunan platforma özel bir kampanya hayata geçirdi. Dijital kanallar üzerinden yapılan başvurularda geçerli olan kampanya ile Tivibu paketlerini satın alan müşteriler 24 ay kalma sözü vermeleri halinde aboneliklerinin ilk ayında ücret ödemiyor.

Tivibu

24 ay fiyat garantisi

 Dijital kanallardan başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilen Tivibu müşterileri için 24 aylık taahhüt süresi boyunca avantajlı fiyatlar garanti altına alınıyor. Kampanya kapsamında IPTV paketlerinin fiyatı 2-12. aylar için 61 TL’den, 13-24. aylar için ise 81 TL’den başlıyor.

Yepyeni arayüzü ile eşsiz bir deneyim

 Yenilenen arayüzüyle kullanıcı deneyimini üst seviyeye çıkaran platform, 7 güne kadar geri alma özelliği ile geçmiş yayınların tekrar izlenmesine olanak sağlıyor. Kullanıcının geçmiş izleme alışkanlıklarına göre seveceği filmlerden oluşan ve Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçirilen, “Benim Kanalım”da yayınlanan filmler kişiye özel içeriklerden oluşuyor. Durdur İzle, İndir İzle, Kaydet İzle, İngilizce Ara Yüz, Çocuk Profilleri ve Ebeveyn Kontrolleri ile TV deneyimini yukarılara taşıyor. Üstelik kullanıcılar, Tivibu Go uygulaması ile platformun içeriklerine online bağlantı ile her yerden ulaşabiliyor.

Klima Neden Soğutmaz?


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir