Ana Sayfa Haber TTNET Fiber İnternet Kampanyası

TTNET Fiber İnternet Kampanyası

TTNET “3’lü Avantaj Kampanyası” ile internet ve ev telefonu hizmetini indirimli fiyata sunuyor. Kampanyayı tercih eden kullanıcılar, Tivibu Ev hizmetine ise ücretsiz sahip oluyor.

Türkiye’nin iletişim ve eğlence şirketi TTNET’in, avantajlı kampanyaları devam ediyor. TTNET 3’lü Avantaj kampanyasıyla, 12 ay taahhüt veren yeni müşterilerine, internet ve ev telefonu hizmetini bir arada ve indirimli fiyata sunuyor. Kampanyayı tercih eden kullanıcılar, Tivibu Ev hizmeti ve modeme de ücret ödemiyor.TTNET Fiber internet

TTNET 3’lü Avantaj kampanyası ile “20 Mbps’ye kadar hızlı Limitsiz Fibernet veya Hipernet + TTNET Alo Konuştukça Öde veya Yalın İnternet” paketini kullanmak isteyenler, ücretsiz Tivibu Ev Maxi Paketi ile birlikte 12 ay boyunca aylık 49 TL’lik indirimli fiyattan yararlanıyor.

20 Mbps’ye kadar hızlı Fibernet6 veya Hipernet6 + TTNET Alo Konuştukça Öde veya Yalın İnternet” paketi ise ücretsiz Tivibu Ev Maxi Paketi ile birlikte, 12 ay boyunca indirimli fiyatla ayda 34 TL’den sunuluyor.

Kampanya altyapısı uygun olan lokasyonlarda verilebiliyor.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgi, www.ttnet.com.tr adresinden alınabilir.

Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

1,897BeğenenlerBeğen
1,001TakipçilerTakip Et
13,900AbonelerAbone

DOSYA KONUSU

Hosting