TikTok hesap hilesi 2023 (Denendi çalışıyor)

TikTok bilim ve teknolojiye adanmış bir akış başlattı

Eğer gözünüze herhangi bir TikTok hesabını kestirdiyseniz bunu almanın bir çok yolu var. Elbette bu yollardan bazıları mevcut hesabınızı kaybetmenize de neden olabilir. Bu sebepten ötürü çok dikkatli olmanız gerekiyor. İşte tüm detaylar.

TikTok hesap hilesi 2023 (Denendi çalışıyor) Sosyal medya tarafındaki yeni trendlerden birisi de TikTok oldu. İnsanların şarkılar eşliğinde çektikleri kısa ve komik videolar milyonlarca takipçiye ulaştı. Çin’den çıkıp tüm dünyaya yayılan TikTok, Türkiye’de de büyük ilgi gördü.

TikTok, hesapları etiketlerini daha fazla ülkeye genişletiyor

Peki TikTok fenomeni olmak için yapılması gerekenler neler? Aslına bakılırsa fenomenlere bakılınca yapılacak çok birşey olmadığını görüyoruz. Yani TikTok’ta fenomen olmanız, saçma sapan bir içeriğinizin patlamasına bağlı.

Diyelim ki onlarca saçma içeriğe rağmen hala istediğiniz izlenme ya da takipçiye ulaşamadınız. İşte o zaman yapmanız gereken şey çok basit.

Tiktok gizlilik ayarlarını değiştirdi!

TikTok hesap hilesi 2023 (Denendi çalışıyor)

İnternette TikTok beğenisi ve takipçisi satın alabileceğiniz pek çok panel bulunuyor. Bu panellerden birisi aracılığıyla dilediğiniz kadar takipçi ya da beğeni satın alabilirsiniz. Elbette bunu belli bir düzende aralıksız gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Yani bir gönderiye beğeni, izlenme satın alıp da diğer gönderilere satın almazsanız o zaman sizin için sıkıntı olabilir. Çünkü bir gönderisi 100K izlenip, diğer gönderisi 1K izlenen bir fenomen yok. Yüzden sizin de dengeli bir sistem kurmanız gerekiyor.

TikTok, hesapları etiketlerini daha fazla ülkeye genişletiyor

Tabi ki şunu da belirtmek gerekiyor. Çok fazla takipçi ve beğeniye abanıp TikTok’u uyandırmamanız gerekiyor. Aksi takdirde hesabınız banlanabilir. O yüzden zamana yayılarak hesabınıza tanımlanan izlenme ve beğenileri satın almanızı tavsiye ederiz. Elbette yine de tercih sizin. TikTok hesap hilesi 2023 (Denendi çalışıyor)

TikTok kullanıcıları dikkat! Uygulama her an mağazalardan kaldırılabilir


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir