Ana SayfaGenelThor Ragnarok'ta Yeni Bir Hulk Bombası!

Thor Ragnarok’ta Yeni Bir Hulk Bombası!

Sakaar, tüm Marvel kurgusal evrenini yeniden biçimlendiren olaylara tanıklık etmişti. Dünyanın en güçlü süper kahramanlarından bazıları, Bruce Banner ve alternatif egosunun iyice zıvanadan çıktığına karar verip, Yeşil Dev’i oraya sürgün etmişti. Ne var ki Sakaar Gezegeninin üstünde hayat olmayan bir yer olması bekleniyor. Hulk, gezegende önce gladyatör sonra kral olmuş ancak bir komplo nedeniyle, gezegeni yok olunca Dünya’ya geri dönüp, süper kahramanlardan çoğunu tek başına pestil etmişti. Bu karar, kurgusal evrendeki en büyük çatışmalardan biriydi.

Yani, Avengers Infiniti War öncesinde, Ragnarok hayati önem taşıyan ve geleceğe dair önemli ipuçları sunan bir yapım olacak. Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Idris Elba, Anthony Hopkins, Cate Blanchett, Tessa Thompson, Jeff Goldblum, Karl Urban ve Mark Ruffalo’nun önemli rollerini paylaşacağı film, daha önce de belirttiğimiz gibi gelecek yılın Kasım ayında gösterime girecek.

Samsung, LG Bataryaları mı Kullanacak?

 

Barış Terunhttp://www.donanimgunlugu.com
Psikoloji ve İngiliz Dili eğitimi alan ve bilişim sektöründe ciddi bir tecrübeye sahip olan Barış, zamanını teknolojiye, otomobillere ve Donanım Günlüğü'ne ayırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU