The Witcher Blood Origin’in ilk fragmanı yayılandı

The Witcher: Blood Origin'in ilk fragmanı yayılandı

The Witcher evreninde Geralt’tan daha fazlası var ve Netflix, Blood Origin’e erken bir bakış  sunarak bunu gösteriyor. Fragman başlangıçta 17 Aralık’ta yayınlanan The Witcher 2. sezonda bir post-credits sahnesi olarak ortaya çıktı. İşte detaylar.

Yaklaşan canlı aksiyon serisi, Michelle Yeoh’u bir kılıç elfi olarak canlandırıyor ve ana seriden çok önce yer alıyor. Dizi ilk etapta witcherların yaratılmasına yol açan olayları ele alıyor. Netflix, diziyi “witcher prototipinin yaratılmasını ve çok önemli ‘Kürelerin Birleşimi’ne yol açan olayları tasvir eden epik bir prequel serisi” olarak tanımlıyor. The Witcher Blood Origin’in 2022’de Netflix’te başlaması planlanıyor.

14b12370 5f6d 11ec baf7 0153dbed34e1

Blood Origin, Netflix’in The Witcher etrafında oluşturmaya çalıştığı neredeyse MCU tarzı bir evrenin sadece bir parçası. Dizi, Henry Cavill’in oynadığı ve ikinci sezonuna yeni giriş yapan canlı aksiyon dizisi olarak karşımıza çıkacak, ancak Nightmare of the Wolf adlı bir anime prequel de dahil olmak üzere birden fazla spinoff mevcut. Bu arada, 2022, Michelle Yeoh hayranları için harika bir yıl olacak. Blood Origin’de bir kılıç kullanmanın yanı sıra, önümüzdeki Mart’ta vizyona girecek olan trippy görünümlü Everything Everywhere All At Once’da kendi çoklu evreniyle mücadele ediyor. Thw Witcher hayranlarının çokluğu göz önüne alındığında bu serinin de ilgi göreceği kesin diyebiliriz. Dizi son zamanlarda yeni sezonuyla Netflix ekranlarına geri döndü.

Xiaomi MIX Fold 2 Samsung’un yüksek yenileme hızlı ekranını kullanacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir