İOS 15 Safari’ye arka plan nasıl eklenir

İOS 15 Safari'ye arka plan nasıl eklenir

iOS 15, gizliliğinizi, verimliliğinizi veya kondisyonunuzu etkilemeyen bir dizi özelliği beraberinde getirdi. Bunlardan biri, Safari’nin mobil sürümünün arka planını dilediğiniz gibi değiştirmenizi sağlayacak. İşte detaylar.

iOS 15 safari arka plan değişimi ise işte şu şekilde olacak: İşlem neredeyse gülünç derecede basit. Safari uygulamasına girdikten sonra yeni bir sayfa açacaksınız. Bunu nasıl yapacağınızdan emin değil misiniz? Sağ alt köşedeki çift kareyi bulun ve üzerine dokunun.
Şu anda Safari’de açık olan tüm sayfaların küçük resimlerini göreceksiniz. Sol alt köşedeki artı işaretine dokunun. Artık “Başlangıç ​​Sayfasını Özelleştir” sayfasındasınız. “Düzenle” düğmesini bulun ve üzerine dokunun.

İOS 15 Safari'ye arka plan nasıl eklenir

Artık, Apple’ın dahil ettiği arka planlardan birini seçebilir veya kendinizden birini seçmek için artı işaretli kareye dokunabilirsiniz. İkincisini seçtiyseniz, bir seçim yapmak için Fotoğraf uygulamanıza yönlendirileceksiniz. Kullanmak istediğiniz resme dokunun, “Başlangıç ​​Sayfasını Özelleştir”e geri döneceksiniz. Yeni resminiz artık kareyi artı işaretiyle değiştirmiştir ve vurgulanmıştır. Seçiminizden memnunsanız sayfadan çıkın. Başka bir şey seçmek istiyorsanız, farklı bir şey seçmek için o kareye tekrar dokunun veya önceden yüklenmiş Apple arka planlarından birine dokunun. “Başlangıç ​​Sayfasını Özelleştir”den çıkın ve yeni Safari sayfanızın artık harika bir arka plana sahip olduğunu göreceksiniz. iOS 15 bir çok hata düzeltmesini de beraberinde getirmişti. Bu hata düzeltmeleri sayesinde iPhone kullanıcıları rahat bir nefes aldı.

Xiaomi MIX Fold 2 Samsung’un yüksek yenileme hızlı ekranını kullanacak


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir