Ana SayfaNetflixThe Witcher 2. sezon için ilk fotoğraflar geldi!

The Witcher 2. sezon için ilk fotoğraflar geldi!

Netflix, The Witcher 2. sezon için start verdi. Çok yakında bizlerle olacak olan yeni sezon için bugün ilk fotoğraflar paylaşıldı.

Netflix, heyecanla beklenen The Witcher’ın ikinci sezonundan ilk görselleri paylaştı. Çekimleri İngiltere’de devam eden diziden yayınlanan görsellerde Henry Cavill’ın canlandırdığı Geralt of Rivia karakteri yer alıyor. Peki The Witcher 2. sezon ‘da Prenses Cirilla ve Vengerberg’lü Yennefer’i neler bekliyor?

The Witcher konusu

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

The Witcher 2. sezon

The Witcher 2. sezon nasıl olacak?

Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Geralt of Rivia, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, doğduğu eve Kaer Morhen’e getirir. Kıta’nın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük için çabalarken, Cirilla’yı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak zorundadır: kızın içinde sahip olduğu gizemli güçten.

Netflix imzalı His House için ilk fragman

The Witcher oyuncuları

Hanry Cavill (Geraldt); Özel yeteneklere ve güce sahip canavar avcısıdır. Toplum tarafından sevilmez. Bu nedenle yalnız yaşar. Kaderinin doğacak bir kız çocuğuna bağlı olduğuna inanır ve onu aramaya başlar.

Freya Allan (Ciri); Özel yeteneklere sahip bir prensestir. Ülkesi, Nilfgaard tarafından işgal edilir ve prenses Geraldt’ı bulmak için kaçar.

Anya Chalotra (Vengerbergli Yennefer); Büyücü okulunda özel olarak yetiştirilen bir büyücüdür. Bir krallığa danışman olarak atansa da, görevini başaramaz ve Nilfgaard’a karşı birlik olan büyücülerle birlikte savaşır.

Joey Batey (Jaskier); Mandoliniyle, şarkılar söyleyen bir gezgindir. Geraldt’a birlikte gezerek, onun savaş hikayelerini anlatarak, meşhur olmasını sağlıyor.

Dizide ayrıca Eamon Farren (Cahir), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Therica Wilson-Read (Sabrina Glevissig), Mahesh Jadu (Vilgefortz) rol alıyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting