The Mandalorian tanıtım videosu heyecanlandırdı

The Mandalorian tanıtım

Disney’in kısa süre sonra hayata geçecek online yayın platformu Disney+ için hazırlanan Star Wars dizisi The Mandalorian tanıtım videosuyla yine heyecan yarattı.

Son trailer’da Fennec Shand isimli kiralık katil/Jedi avcısı kadın Mandalorian karakterinin öyküsüne dair yeni ipuçları verildi.

The Mandalorian TV dünyasının yeni bombası mı olacak?

Mandalorian ırkı, Star Wars evreninin en çetin savaşçıları arasında yer alıyor. Güçlü zırhları ve silah kullanmadaki ustalıkları ile tek başına Jedi’lar ile başa çıkabiliyorlar.

Mandalorian savaşçıları Star Wars evreninde ödül avcılığı yaparak para kazanmayı tercih etmeleriyle tanınıyorlar. Bu da onlara, çok sürükleyici öykülerin kahramanları olma potansiyeli kazandırıyor.

Google doktorlar için özel arama motoru yapacak

Disney+’nın hazırladığı dizide Mandalorian savaşçısı Fennec Shand’ı oyuncu Ming-Na Wen canlandıracak. Dizide ayrıca, efsanevi oyuncu Nick Nolte’un seslendirmesi de yer alacak. Nic Nolte, Ugnaught Kuiil karakterini seslendirecek. Ugnaught Kuiil, yaşlı, bilge, çetin bir savaşçı olarak dizinin başrol oyuncusuna eşlik eden animasyon bir karakter olacak.

Star Wars hayranlarının merakla beklediği ve Disney+’nın en önemli yapımları arasında yer alan The Mandalorian tanıtım videolarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı.

Yayınlanan yeni trailer’ı aşağıda izleyebilirsiniz.

 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir