The Last of Us Part II çıkış tarihi sızdı!

The Last of Us Part II çıkış tarihi İsviçreli perakendeci Softridge sayesinde sızdı. Bakalım PlayStation 4’ün son özel oyunu ne zaman çıkacak?

PlayStation 3’ün ömrünü tamamlamaya yakın çıkan The Last of Us, büyük beğeni toplamış ve daha sonra Remastered olarak PlayStation 4’e de gelmişti. PlayStation 4‘ün ömrünü tamamlamaya yaklaştığımız bugünlerde ise Sony noktayı The Last of Us Part II ile koyacak.

24 Eylül 2019 tarihinde Sony Interactive Entertainment tarafından düzenlenecek olan State of Play etkinliğinde merakla beklenen The Last of Us Part II bir kez daha gösterilecek. Oyunun geliştiricisi Naughty Dog tarafından onaylanan bu yeni tanıtımında oyunun çıkış tarihi de açıklanacak.

FIFA 20 Nintendo Switch için satışa sunuldu

Ancak etkinliği sayılı günler hatta sayılı saatler kala oyunun çıkış tarihi sızdı. İsviçreli perakendeci Softridge tarafından listelenen TLoU Part II, Softridge’a göre; 28 Şubat 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.

The Last of Us Part II çıkış tarihi

Bu tarihin doğru olma ihtimali çok yüksek görünüyor. Zaten bu zamana kadar gelen sızıntılar oyunun Şubat veya Mart ayına çıkacağı yönündeydi.

Yine olağanüstü bir yapıma imza atacak olan Naughty Dog ekibi, bu sefer Joel yerine Ellie ile oynama imkanı sunacak. Ellie’nin büyümüş hali ile oynayacağımız oyun bakalım serinin ilk oyunu kadar ses getirebilecek mi?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin