Ana SayfaGenelLinda Hamilton'dan yeni Terminator filmi hakkında itiraf

Linda Hamilton’dan yeni Terminator filmi hakkında itiraf

Terminator serisinin yeni halkası olarak yakın zaman önce vizyona giren, ancak beklediği ilgiyi bulamayan Terminator: Dark Fate (Kara Kader) hakkında yeni yorumlar gelmeye devam ediyor. Serini kıdemli oyuncularından Linda Hamilton, bu kez yeni filmdeki John Connor hakkında konuştu.

Linda Hamilton, yeni filmin açılış sahnesinde yaşananların izleyicileri üzeceğini zaten bildiğini belirtti. Zira John Connor, seri için çok önemli bir karakter ve hayranlar özellikle ilk iki filme büyük sevgi besliyor. “İnsanlığın son umudu” olarak gösterilen bir karakterin Dark Fate’te karşılaştıkları da haliyle çoğu kimseyi memnun etmedi. Bir nevi Hamilton da yeni filmdeki sahneyi pek içine sinmeyerek çekti. Tabii Terminator Dark Fate hakkında tek yorum bu değil.

linda hamilton

Linda Hamilton , daha evvel verdiği bir röportajında da seriye yıllar sonra geri dönmemenin daha iyi olabileceğini ima etmişti. Öte yandan, yönetmen Tim Miller da James Cameron’la çalışmanın zorluklarından ve filmin yönetiminde pek çok kararın Cameron’a ait olmasından şikayetçi olmuştu.

Terminator: Dark Fate, büyük beklentilerle vizyona girmesine rağmen gişede yalnızca 261 milyon dolar kazanmış ve hayal kırıklığına yol açmıştı. Filmin bütçesi ise, 185 milyon dolardı. Bu yeni film hakkında henüz Arnold Schwarzenegger’ın bir yorumu bulunmuyor. Bakalım o da eleştirel bir tavır sergileyecek mi?

Asus ZenBook Duo (UX481FL) inceleme. İki ekran bir arada!

Yıllar sonra bir Terminatör filminde tekrar rol alan, serinin ilk filmlerinin yıldızı olanHamilton, bu gişe başarısızlığından sonra artık bu rolü tekrar oynamak istemediğinin altını çizdi.

Ancak Linda Hamilton tek film için değil, üç filmlik seri için yapımcıyla anlamıştı. Üçleme olması beklenen filmin ucu ucuna para kazanması nedeniyle üçleme fikri de riske girmiş durumda. Fakat üçlemeyi riske eden asıl detay, serinin yıldızı Linda Hamilton’un artık bu rolü oynamak istememesi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting