Telefonunu çıkar tartışması kavgayla bitti: Ağzına telefon soktular

Telefonunu çıkar tartışması

Telefonunu çıkar tartışması büyüdükçe büyüdü ve sonuç olarak ortaya istenmeyen bir tablo çıktı. Hadi gelin bu kavgaya ve konuyla ilgili diğer tartışmalara birlikte bakalım.

Sokak röportajlarını izliyorsanız telefonunu çıkar tartışması muhtemelen karşınıza çıkmıştır. Özellikle son dönemlerde orta yaş ve üzerinde olanlar ekonominin iyi olduğunu göstermek için karşı tarafa telefonuna çıkar diyerek tepkisini gösteriyor. İnsanların akıllı telefon kullanması bile onlar için lüks olabiliyor.

Özellikle son dönemlerde buna benzer tartışmaların giderek daha fazla artış gösterdiği ortada. Bir anda röportajın içine dahil olup karşı taraftan telefonuna çıkarmasını isteyen üst yaş grubu bu defa sert bir tepki ile karşılaştı. Vatandaşlardan birisi telefonunu çıkar diyen birisinin ağzına telefon soktu.

Telefonunu çıkar tartışması hararetli bitti

Türkiye’de bildiğiniz üzere ekonomik birçok problem var. Özellikle döviz kurunun sert bir şekilde artması aynı zamanda enflasyonun da artış göstermesine neden oldu. Durum böyle olunca vatandaş ekonomiden daha fazla şikayet etmeye başladı. Bu durum sokak röportajlarında çok net bir şekilde görülebiliyor.

Telefonunu çıkar tartışması

Her ne kadar ekonomi kötü olsa bile bazıları mevcut durumun eskisine göre daha iyi olduğunu savunuyor. Genelde akıllı telefon gibi cihazları lüks tüketim ürünü olarak gören bu tür kişiler karşı taraftan telefonunu çıkarmasını istiyor. Elbette herkes bana gülümseyerek cevap vermiyor. Kimileri işi ağır bir kavga boyutuna taşıyor. Telefonunu çıkar tartışması bazen sert tartışmalara kadar gidebiliyor.

Razer PBT Keycap ile klavyenize özel bir görünüm kazandırabilirsiniz

Geçtiğimiz günlerde sokak röportajları ile ilgili bazı kararlar alınmıştı. Bu tür gelişmeler muhtemelen sokak röportajlarına önemli ölçüde kısıtlama getirilmesine neden olabilir. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Konu ile ilgili fikirlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir