Ana sayfa Genel Telefon Hayatımızı Nasıl Etkiliyor

Telefon Hayatımızı Nasıl Etkiliyor

Telefon hayatımızı nasıl etkiliyor sorusu ile beraber aslında telefonların hayatımızı ne kadar etkilediğinizi düşünüp cevaplamalıyız.

Gelişen ve değişen dünyamızın vazgeçilmezlerinden biri de telefonlarımızdır. Bir an bile yanımızdan ayıramadığımız cep telefonlarımız bizim elimiz ayağımız gibi oldu. Teknolojinin gelişmesiyle daha da çeşidi ve kulanım alanı artan telefonlar her geçen gün yeni özellikler ile alıcının beğenisine sunuluyor.

Sunduğu özellikler ile şu an en çok tercih edilen telefonların fiyatı 2000 TL’den başlıyor ve 10.000 TL’ye kadar çıkıyor. Bu fiyatlar aslından insanların cebinden çıkan paranın büyüklüğü cihaza verdiği önemi de gösteriyor. Sadece haberleşme için değil, eğlence, eğitim amaçlı da kullanılan telefonlar ; telefon hayatımızı nasıl etkiliyor sorusunun cevabını da aslında tamamen etkiliyor şeklinde cevaplamamızı sağlıyor.

Eski Android telefon almak, kullanmak güvenli mi? Nelere dikkat edilmeli?

Telefon Hayatımızı Nasıl Etkiliyor

Akıllı telefonlar ile internete her ortamda girebiliyor ve bu sayede online oyunlar oynayabiliyoruz, sosyal medyadan kopmuyoruz, alışveriş yapabiliyor, video izleyip istersek de müzik dinleyebiliyoruz. Bu kullanımları sayesinde gerçek hayattan kopan insanların tek arkadaşı da telefonlar oluyor ve insanlar farkında olmadan asosyalleşiyor.

Ayrıca radyasyon saçması ve özel bir anının her an çalan bir telefonla bozulması artık olağan şeylerden biri haline gelmiştir.

Telefonların kölesi haline gelmiş insanlar bunun farkında bile değildir. İş yerindesiniz ve mesainiz bitti eve döndünüz ansızın çalan telefon ile o özel anınız darmaduman ve siz tekrar işe geri dönüyorsunuz ama telefon yok işinizi bitirdiniz ve iş yerinizden ayrıldınız planladığınız ölçüde istediğinizi yapabilirsiniz. Ne dersiniz arada bir gün de olsa telefonlarımızı kapatalım mı?

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler