Ninja Kaplumbağalar, Injustice 2’ye geliyor!


Geçtiğimiz sene Kasım ayında oyuncularla buluşan Injustice 2 için yeni karakterler yayınlanmaya devam ediyor. Warner Bros ve NetherRealm son olarak ülkemizde de geniş bir hayran kitlesi bulunan Ninja Kaplumbağalar’ı Injustice 2’ye taşma kararı aldı. Yeni yayınlanacak olan TMNT ek paketi ile Ninja Kaplumbağalar oyuna dahil edilecek.

Ninja Kaplumbağalar DC karakterlerine karşı

13 Şubat’ta yayınlanacak olan ek paket ile Michelengelo, Raphael, Leonardo ve Donatello Injustice 2’ye dahil olacak. Daha önce oyunun Ultimate Edition versiyonunu satın almış olanlar, ekstra bir ücret ödemeden bu 4 karaktere sahip olacaklar. Aynı zamanda Fighter Pack 3 sahipleri de Ninja Kaplumbağalar için yayınlanan ek paketi ücretsiz olarak edinebilecekler.

Oyunun standart sürümünü satın almış olanlar ise 9.99 dolar karşılığında bu 4 karakteri Injustice 2 bünyesine katabilecekler. Karakterler için hazırlanan ek paketin 20 Şubat’ta yayınlanacağını da belirtelim.

NetherRealm, Injustice 2’ye dahil olacak Ninja Kaplumbağalar için bir de tanıtım videosu yayınladı. İlgili videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Açık konuşmak gerekirse Ninja Kaplumbağalar’ın oyuna katılacak olması, Injustice 2’ye renk katacak gibi görünüyor. Buradaki tek olumsuz durum, 4 karakter için ekstradan 10 dolarlık bir ücret ödeyecek olmamız. Bu ücreti TL’ye çevirdiğimizde ise karşımıza 40TL’ye yakın bir meblağ çıkıyor.

Fakat artık bu da standart haline gelmiş durumda. Keza neredeyse tüm geliştiriciler, bu tarz karakterleri ek paket halinde para ile sunuyorlar.


YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin