Ana sayfa Genel Steam istek listesi açıklandı!

Steam istek listesi açıklandı!

Valve PC oyuncularının hayallerini süsleyen yapımları açıkladı. İşte Steam istek listesi içerisinde yer alan 10 yapım.

PC oyunculuğunun can damarı olarak nitelendirebileceğimiz Steam, Epic Games Store’a rağmen sektördeki ağırlığını koruyor.

Son dönemde Epic Games’in yaptığı hamlelerle bazı yapımların Steam’e gelmesi engellenmişti. Nitekim bu durum Steam kullanıcılarını pek de rahatsız etmiş gibi durmuyor. Çünkü açıklanan Steam istek listesi içerisinde hali hazırda Epic Games Store’da satışa sunulmuş yapımlar da yer alıyor. Dilerseniz bu listeye aşağıdan göz atabilirsiniz.

İstek listesinde yer alan ilk 10 oyun

Cyberpunk 2077
Halo: The Master Chief Collection
The Outer Worlds
Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2
Doom Eternal
Death Stranding
Dying Light 2
Baldur’s Gate III
Biomutant
Mount & Blade II: Bannerlord

Steam istek listesi içerisinde yer alan oyunlara baktığımızda The Outer Worlds ismini dikkat çektiğini görüyoruz. Bu yapım hali hazırda Epic Games Store’da satışta olmasına karşın, oyun severler oyunu almak için Steam’de listelenmesini bekliyorlar.

steam istek listesi

Ayrıca istek listesinin zirvesinde Cyberpunk 2077’nin bulunması da çok şaşırtıcı değil. Kojima’nın popüler oyunu Death Stranding ise 6. sırada yer alıyor. Bilindiği üzere bu yapım hali hazırda PS4 üzerinde oynanabilir durumda.

Hayli uzun bir süredir geliştirme aşamasında yer alan Dying Light 2 ise istek listesinde ilk 10’a girmeyi başarmış yapımlardan biri.

Cyberpunk 2077 artık final aşamasına geldi

YORUM YAPIN

Lütfen yorumunuzu girin!
Adınızı buraya girin

DG TV

Dosya Konusu

instagram şifre kırma 2020

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü?

Instagram şifre kırma ve Instagram hesap çalma mümkün mü? Instagram hesabı çalmaya çalışmadan önce sizleri haberimize alalım. Instagram kullanımı artık Facebook’u geçmiş durumda. En...

Son Haberler