Star Wars ve Studio Ghibli iş birliklerini duyurdu!

Star Wars ve Studio Ghibli iş birliklerini duyurdu!

Birkaç gün önce Studio Ghibli bir teaser videosunu tweetledi. Artık bu gönderilerin neyi ima ettiğini biliyoruz. Görünüşe göre Star Wars ve Studio Ghibli yeni bir iş birliği üzerinde çalışıyor. İşte detaylar.

Yeni iş birliği hem Star Wars hayranlarını hem de anime severleri oldukça mutlu edecek. Yapımın adı Zen – Grogu ve Dust Bunnies olacak. Yapımda Hayao Miyazaki’nin My Neighbor Totoro ve Spirited Away animasyon filmlerinden “susuwatari” oynuyor. IGN’ye göre kısa film, karakter tasarım çalışmaları ve Studio Ghibli’nin filmleriyle derinden bağlı bir tarzla tanınan Katsuya Kondo tarafından yönetildi. Ayrıca The Mandalorian’ın önceki iki sezonunun müziklerini yapan Ludwig Göransson’a ait müzikler de eklenecek.

Star Wars ve Studio Ghibli iş birliklerini duyurdu!

Zen – Grogu ve Dust Bunnies, The Mandalorian’ın çıkışından tam üç yıl sonra, bugün 12 Kasım’da Disney+’ta izlenebilecek. Grogu, The Mandalorian’ın üçüncü sezonunda geri dönecek ve “Mando” ile yeniden bir araya gelecek. Disney, şirketin Eylül ayındaki D23 fuarı sırasında yayınlanan bir fragmanda, hayranlara müjdeli haberleri duyurmuştu. Açıkçası artık yayın akışı devleri arasında çok ciddi bir rekabet mevcut. Bu kapsamda artık yayın akışı devleri birbirlerine fark atacak değişik içerikler ile gündeme gelmeye çalışıyorlar. Bu sebeple hem anime sevenleri hem de Star Wars hayranlarını aynı yapımda toplamak oldukça akıllıca bir hamle diyebiliriz. Her iki tarafın da ciddi bir kitlesi mevcut ve yapım bu kitleleri bir araya getirecek.

zengin teknoloji dehaları! Evet listede Elon Musk da var!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir