Ana SayfaGenelStar Trek: Picard ne zaman yayına giriyor?

Star Trek: Picard ne zaman yayına giriyor?

Star Trek hayranlarını çok heyecanlandıran yeni dizi Star Trek: Picard, 23 Ocak günü yayına girecek. CBS’in hazırladığı dizi, Star trek’in efsane kaptanlarından Jean-Luc Picard’ın öyküsünü anlatacak.

Tea, earl grey, hot

Ünlü oyuncu Sir Patrick Stewart ile özdeşleşen Kaptan Picard karakterini yine Stewart canlandıracak. Kaptan Picard, soğuk kanlılığı ve büyük sorunları yaratıcı zekasıyla çözmesiyle beğeni kazanan bir karakterdi. Hatta öylesine soğuk kanlı bir karakterdi ki, gergin anların sonunda kaptan koltuğuna oturarak geminin replicatöründen “earl grey” istemesiyle ünlenmişti: Tea, hot, earl grey. Kaptan Picard’ın hayranları, karakterin bu diyaloglarından bir de video hazırlamıştı:

Yeni dizinin ilk sezonu sadece 10 bölüm olacak ancak Picard gerekli ilgiyi toplarsa, yeni sezonların daha uzun olması bekleniyor.

Kaptan Picard, özellikle Borg’larla savaşmasıyla tanınan bir Star Trek kaptanı olduğu için, dizide Borg’ların dünyasına dair detayların da yer alacağını tahmin ediyoruz.

Kaptan Picard hakkındaki dizinin tanıtım videsounu ise aşağıda izleyebilirsiniz.

 

Süleyman Sertkaya
Süleyman Sertkayahttp://www.donanimgunlugu.com
Üniversite'nin ardından kendini Bilgi İşlem sektöründe bulan Süleyman şimdilerde Donanım Günlüğü'ne dışarıdan destek veriyor. Donanım konusunda uzman olan yazarın çözemeyeceği sorun yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

EN ÇOK OKUNANLAR

DOSYA KONUSU

WordPress Hosting